Євросоюз поставить в Україну 1000 електрогенераторів

Автор: Корнєєв Ігор

На Конференції з відновлення України (Ukraine Recovery Conference) голова Єврокомісії Урсула фон дер Ляйєн пообіцяла Києву допомогу у децентралізації енергетичної системи. Це дозволить частково подолати наслідки російських ракетних ударів та зробити нашу енергосистему стійкішою.

Євросоюз поставить в Україну 1000 електрогенераторів - today.ua

Президент Європейської комісії заявила, що союзники України в Європі вже зібрали 500 млн євро для невідкладного ремонту енергетичних об'єктів, пошкоджених внаслідок варварських ракетних та дронових атак росіян.

Йдеться про Фонд з відновлення енергетики України, до якого європейські держави у міру можливостей роблять відрахування. Урсула фон дер Ляйєн також повідомила, що в Україну буде доставлено 1000 електричних генераторів, які дозволять ще до завершення ремонту великих енергооб'єктів виробляти додаткову енергію.

"Метою є допомогти децентралізувати енергетичну систему та підвищити, таким чином, стійкість української електричної та енергетичної системи", – наголосила голова Єврокомісії.

Популярні зараз

Путін назвав дві умови для припинення війни проти України: “Хоч завтра“

Названо продукти, які подорожчають в Україні через зростання тарифів на світло для бізнесу

В уряді заявили, що новий тариф не електроенергію несправедливий: він має бути вищим

Що жінка ніколи не зможе пробачити чоловікові: справа навіть не у зраді

Крім цього, до кінця червня Київ отримає 1,9 млрд євро з Українського фонду ЄС. Нагадаємо, Євросоюз виділив Україні 50 млрд євро, які виплачуватимуть протягом найближчих чотирьох років. Умовою отримання чергових траншів є виконання Україною заявлених Єврокомісією показників та проведення реформ.

Зазначимо, що на берлінській Конференції з відновлення України присутні лідери кількох європейських країн. У ньому бере участь і президент України Володимир Зеленський.

Євросоюз поставить в Україну 1000 електрогенераторів

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

У рамках Ukraine Recovery Conference Урсула фон дер Ляйєн анонсувала в липні передачу Україні перших 1,5 млрд євро доходів від заморожених на Заході грошей російського Центробанку.

А канцлер Німеччини Олаф Шольц повідомив, що наша країна отримає кілька сучасних систем ППО.