Європа готується до повномасштабної війни з Росією: Орбан розповів, де буде місце Угорщини

Автор: Марченко Любов

Військова риторика, яка дедалі відчутніша в Європі, може свідчити про єдине: Європа почала готуватися до війни з Росією. Заяви, що РФ не вдовольниться Україною і піде далі на захід – це таке своєрідне провокування Росії до вторгнення в ЄС.

Європа готується до повномасштабної війни з Росією: Орбан розповів, де буде місце Угорщини - today.ua

У цьому переконаний прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан.

Він вважає, що Захід вже фактично готується воювати з Росією. І не так весь Захід, як конкретно Європа. ЄС готується до прямого військового зіткнення з Путіним.

"Те, що сьогодні відбувається в Брюсселі і Вашингтоні, можливо, зараз більше в Брюсселі, ніж у Вашингтоні, є своєрідною підготовкою до можливого прямого військового конфлікту, ми сміливо це можемо назвати: розпочалася підготовка до вступу Європи у війну", - заявив Орбан.

Популярні зараз

Глава ГУР Буданов зробив заяву про ситуацію на фронті: “Є хороша новина і погана“

Зарплата від 24 тис. грн: названо найзатребуваніших працівників в аграрній галузі

Кабмін змінить критерій середньої зарплати для бронювання чоловіків від мобілізації

Пенсії будуть мізерними: українців закликали відкладати гроші та працювати до глибокої старості

Угорщина в цьому участі не братиме, каже прем'єр. Судячи з його слів, Угорщина намагатиметься уникати втягування у військове протистояння з РФ. Вона, звісно, не перейде на бік Росії, але й не допомагатиме Україні. Хоча як країна, що входить до блоку НАТО, Угорщина має певні партнерські зобов'язання перед союзниками. Через це Угорщина зараз активно працює над створенням принципово нової концепції, яка б дозволила цій країні залишатися в НАТО, але водночас дати їй особливі умови співіснування із цим військовим блоком.

Європа готується до повномасштабної війни з Росією: Орбан розповів, де буде місце Угорщини

"Угорщина може зберегти своє членство в НАТО таким чином, щоб їй не довелося брати участь в діях НАТО за межами території Альянсу", — наголосив прем'єр.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Водночас він усе ж усвідомлює, що, попри лояльність до путінського режиму, Угорщина також може стати однією із жертв. Отож Віктор Орбан каже, що посилення угорської армії – першочергове завдання. Причому він упевнений, що  чим слабша держава, тим більше вона себе наражає а небезпеку ворожого нападу.

Нагадаємо, Орбан ще у квітні різко висловлювався щодо можливої відправки військових НАТО в Україну.