Як відключити відстеження на смартфоні: просте налаштування, про яке потрібно знати кожному

Автор: Лобанова Єлизавета

Не для кого не секрет, що сучасні смартфони відстежуються і прослуховуються. Дана функція включена на пристроях за замовчуванням, однак її можна за бажанням відключити. Розкажемо, як це зробити.

Як відключити відстеження на смартфоні: просте налаштування, про яке потрібно знати кожному - today.ua

Cразу звертаємо увагу, що нижчеперераховані кроки по відключенню відстеження на смартфоні доступні тільки для власників пристроїв на операційній системі Android.

Як відключити відстеження на смартфоні

Все досить просто. Відкрийте "Налаштування" на смартфоні та перейдіть у розділ "Google". Потім натисніть на три точки у правому верхньому куті екрана та виберіть "Використання та діагностика". Включіть опцію "Відслежування активності".

Після таких дій Google не надсилатиме вам інформацію про використання телефону.

Популярні зараз

Українців позбавлятимуть права власності на житло за спрощеною процедурою: кого торкнеться

Пенсійний фонд зробив заяву про виплати пільг, призначених українцям з січня

В Україні виник гострий дефіцит на фахівців: хто без проблем може знайти роботу

Більше військових в лікарнях та додаткова мобілізація: Зеленський та Арахамія повідомили про зміни в Україні без допомоги США

Далі ще раз зайдіть в "Налаштування" і перейдіть в розділ "Мова і ввід". Виберіть використовувану клавіатуру. Виберіть три точки в правому верхньому кутку і знову "Налаштування". Приберіть прапорці з пунктів "Відправити статистику", "Персоналізувати для вас" і "Покращити для всіх".

Як відключити відстеження на смартфоні: просте налаштування, про яке потрібно знати кожному

І останній крок - в цьому розділі "Мова і введення" виберіть "Перетворення тексту в мову". Знову натисніть три крапки в правому верхньому куті та виберіть "Налаштування". Вимкніть перемикач "Анонімний звіт про перетворення тексту на мову". Це не дозволить Google надсилати інформацію вашою мовою на мікрофон.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Коли всі ці дії будуть виконані, перезавантажте телефон, щоб запустити нові налаштування. Тепер Google більше не буде рекомендувати вам товари та послуги, які ви нещодавно шукали в пошуку та перестанете пропонувати різну рекламу, що відповідає вашим інтересам.

Раніше повідомлялося, чому не можна користуватися смартфоном під час зарядки.