Vodafone оголосив про подорожчання деяких тарифів з 31 травня

Автор: Корнєєв Ігор

Компанія Vodafone, яка надає послуги мобільного зв'язку, оголосила про подорожчання деяких тарифних планів. Це станеться вже 31 травня.

Vodafone оголосив про подорожчання деяких тарифів з 31 травня - today.ua

Подорожчання торкнеться трьох тарифів, що діють у рамках послуги Joice. Йдеться про тарифні плани Start, Pro та Max. Їхня вартість збільшиться на 10-12%, повідомляє мобільний оператор.

  • Start – на 220 грн до 2200 грн;
  • Pro – на 330 грн до 2860 грн;
  • Max – на 330 грн до 3630 грн.

У Vodafone зазначили, що збільшиться лише вартість самих пактів, абонентська плата для абонентів залишиться незмінною.

Після численних атак на енергетичну інфраструктуру України, Vodafone вирішили подвоїти інвестиції в енергонезалежність. У компанії повідомили, що закуплять генератори та системи автономного енергозабезпечення на 438 млн гривень.

Популярні зараз

Глава ГУР Буданов зробив заяву про ситуацію на фронті: “Є хороша новина і погана“

Кабмін змінить критерій середньої зарплати для бронювання чоловіків від мобілізації

Пенсії будуть мізерними: українців закликали відкладати гроші та працювати до глибокої старості

Мольфар попередив про небезпеку для двох українських міст: “Слід бути готовими до евакуації“

Стільниковий оператор придбав 13,5 тисячі літій-ферумних акумуляторних батарей нового типу (LiFeРO4). Вони найбільше пристосовані для роботи в умовах тривалих відключень світла. У поточному році компанія Vodafone має намір закупити 4612 таких батарей.

Vodafone оголосив про подорожчання деяких тарифів з 31 травня

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

У компанії також повідомили, що сьогодні під час відключень світла роботу стільникового зв'язку підтримують 700 партнерських генераторів. Vodafone приймає пропозиції від компаній, у яких є дизельні генератори, і вони готові поділитися його потужностями, щоб забезпечити себе та оточуючих стільниковим зв'язком на час відключень світла.

Нагадаємо, цього року компанія Vodafone почала впроваджувати новий код мережі - 75 (+380-75). Його мобільному оператору надала НКЕК. На старих абонентів введення нового мережевого номера ніяк не позначиться, запевнили Vodafone.