Війна змінилася: у ЗСУ назвали зброю, якою знищують 90% техніки окупантів

Автор: Леся Ловіцька

У ЗСУ розповіли про зброю, яка допомагає знищувати 90% техніки російських окупантів. Наголошено, що нинішня повномасштабна війна з РФ дуже відрізняється від інших збройних конфліктів.

Війна змінилася: у ЗСУ назвали зброю, якою знищують 90% техніки окупантів - today.ua

Українські військовослужбовці звернули увагу на цифровизацію бойових дій. Наразі вони проводяться з використанням інноваційних засобів, які були невідомі у минулому. Офіцери бригади "Помста" на базі Луганського прикордонного загону повідомили, що до 90% поразок ворожої техніки в районі Бахмута припадає на безпілотників. Ця зброя допомагає ліквідувати супротивників і навіть рятувати наших захисників.

ЗСУ відчувають нестачу піхоти та артилерії, тому активно використовує дрони. Загарбникам добре відомий БПЛА, який називають "Баба Яга". Цей дрон може знищувати тільки техніку рашистів, а й їх самих. Бійці помітили, як змінилися бойові зіткнення:

"Війна змінилася, зовсім змінилася, війна дронів, так би мовити".

Популярні зараз

Українці можуть не оплачувати доставку газу: як розірвати договір з оператором

В Україні пенсію замінить базова допомога: уряд готується запровадити зміни

В уряді поділились інформацією про другий етап підвищення тарифу на електроенергію

У Києві кличуть на роботу, яка не потребує вищої освіти: зарплата стартує від тисячі доларів

Комендант 2-ї ПКШР бригади "Помста" Дмитро Олексюк наголосив, що ще дев'ять місяців тому спостерігалися скидання час від часу, то зараз більшість операцій виконуються з використанням безпілотників. Це і цілодобова розвідка та поразка ворога.

Українським військовослужбовцям довелося швидко адаптуватись до нової дійсності. Вони повідомили, що за день можуть відправити у бік російських окупантів понад десять гвинтокрилих снарядів.

Прикордонники створили виробництво боєкомплекту для всіх типів дронів. Доводиться заощаджувати звичайні боєприпаси і на вказаній ділянці фронту дрони практично замінили артилерію.

"Якщо взяти середньовідсоткову статистику, це десь 90% поразки противника завдяки дронам. Близько 10% відпрацьовує артилерія, всю решту роботи відпрацьовують дрони", - цитує Олексюка ТСН.

Війна змінилася: у ЗСУ назвали зброю, якою знищують 90% техніки окупантів

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Нагадаємо, що президент України Володимир Зеленський створив окремий вид військ – Сили безпілотних систем: операторами дронів можуть стати геймери, в яких добре розвинена моторика рук.

Раніше повідомлялося про граничний вік служби у ЗСУ: кого можуть призвати до армії до 65-річного віку.