Відстрочку від мобілізації дадуть усім інвалідам, але є одна умова

Автор: Марченко Любов

Відстрочку від мобілізації Верховна Рада дасть усім інвалідам. Але при цьому деяким із них доведеться повторно доводити свою інвалідність. Крім того, можуть виникнути складнощі у чоловіків, які доглядають за хворим родичем.

Відстрочку від мобілізації дадуть усім інвалідам, але є одна умова - today.ua

Що можуть змінити в новому законі про мобілізацію, і що вимагатимуть уточнити, повідомляє apostrophe.

Розглянувши новий законопроєкт про мобілізацію, а також поправки до нього, профільний комітет ВР з питань нацбезпеки та оборони, дійшов висновку, що потрібно залишити відстрочку від мобілізації для людей з усіма трьома групами інвалідності. Однак громадянам, які отримали третю групу після 24 лютого 2022 року, ймовірно, доведеться підтвердити свою інвалідність. Тобто повторно пройти медичне обстеження.

Водночас, людина, яка має інвалідність, все ж зможе служити в ЗСУ, однак лише за власним бажанням. При цьому в неї буде право звільнитися зі служби у будь-який час.

Популярні зараз

ПриватБанк видає долари, які потім складно обміняти

Стало відомо, скільки в Україні коштує найдешевша нова Skoda Octavia

Подвоять штрафи за неявку до ТЦК: з'явились деталі покарання ухилянтів

У Зеленського зробили заяву про усунення перешкоди у передачі F-16 Україні

Можуть виникнути проблеми з відстрочкою у чоловіків, які доглядають за хворими родичами

Відстрочку від мобілізації дадуть усім інвалідам, але є одна умова

Якщо йдеться про догляд за хворими батьком або матір'ю, і більше доглядати за ними немає кому, то тут питань бути не повинно. А ось що стосується догляду за батьками дружини, то можуть виникнути проблеми. Якщо живі їхні доньки чи рідні сини, то військовозобов'язаному зятю можуть не дати відстрочку від мобілізації.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

До того ж у Верховній Раді взагалі заявили, що потрібно перевірити всіх чоловіків, які здійснюють догляд за хворими родичами, оскільки в деяких випадках на одного хворого припадає по кілька доглядачів.

Нагадаємо, сенатор зі США Ліндсі Грем заявив, що український парламент має терміново ухвалити закон про мобілізацію і знизити мобілізаційний вік. При цьому він вважає, що нікому відстрочок бути не повинно.