Великобританія повідомила про додаткову допомогу енергетиці України

Автор: Корнєєв Ігор

Міністр енергетики Герман Галущенко повідомив, що Великобританія виділить ще 20 млн фунтів стерлінгів на відновлення української енергетики. Вони надійдуть до Фонду підтримки енергетики України.

Великобританія повідомила про додаткову допомогу енергетиці України - today.ua

Цей фонд створено союзниками України та акумулює всі кошти, які вони виділяють на українську енергетику. На цей час, за даними Міненерго, у ньому зібрано понад 433 млн євро.

Сполучене Королівство є одним із найпослідовніших та найнадійніших партнерів України не лише у питаннях ведення війни, а й у підтримці функціонування її інфраструктури. Постійний представник Великобританії в ОБСЄ Ніл Холланд повідомив 19 квітня, що Лондон виділив 150 млн фунтів стерлінгів для зміцнення української енергетики.

"Великобританія активізує зусилля з підтримки України та виділила майже 150 мільйонів фунтів стерлінгів на підтримку українського енергетичного сектору. Ми продовжуємо працювати з партнерами G7+, щоб допомогти Україні відновити, захистити та відбудувати її енергетичну систему", - заявив дипломат.

Популярні зараз

Генасамблея ООН вимагає від РФ вивести всі війська з України: проти лише дев'ять країн

У розпал літньої спеки з українців почнуть стягувати штрафи за кондиціонери

Норвегія поставить в Україну одну з найкращих систем ППО

Прем'єр-міністр Данії відповіла, чи зможе Україна завдавати ударів по РФ винищувачами F-16

Тепер Великобританія має намір збільшити цю допомогу ще на 20 млн фунтів. Міністр енергетики Герман Галущенко подякував британським партнерам за підтримку нашої країни.

"Допомога партнерів украй необхідна для проведення ремонтів, відновлення пошкоджених об'єктів та збільшення маневрових потужностей до наступного опалювального сезону", - зазначив Галущенко.

Великобританія повідомила про додаткову допомогу енергетиці України

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Нагадаємо, напередодні український уряд оголосив, що створює Штаб для координації робіт із подолання наслідків російського енергетичного терору та підготовки до зими.

Одним із його завдань стане визначення пріоритетних енергетичних об'єктів для відновлення у рамках західної допомоги Україні. Очікується, що західні фінансові вливання в український енергетичний сектор також допоможуть децентралізувати генерацію електрики в нашій країні.