Великобританія допоможе відновити енергосистему України

Автор: Корнєєв Ігор

Великобританія допоможе Україні у зміцненні її енергосистеми. Для цього Лондон виділив 150 млн фунтів стерлінгів.

Великобританія допоможе відновити енергосистему України - today.ua

Постійний представник Великобританії в ОБСЄ Ніл Холланд виступив із промовою, в якій засудив варварські удари Росії по українських містах. Він також повідомив про виділення Україні 150 млн фунтів стерлінгів (понад 180 млн доларів).

"Великобританія активізує зусилля з підтримки України та виділила майже 150 мільйонів фунтів стерлінгів на підтримку українського енергетичного сектору. Ми продовжуємо працювати з партнерами G7+, щоб допомогти Україні відновити, захистити та відбудувати її енергетичну систему. Великобританія прагне надати Україні підтримку, необхідну їй для витіснення Росії із суверенної території України. Це єдиний шлях до справедливого та міцного миру", - заявив в ОБСЄ британський дипломат.

Звертаючись до голови організації, Ніл Холланд повідомив про удар по Чернігову, внаслідок якого загинули щонайменше 17 людей.

Популярні зараз

Дальнобійники розпочали масштабну акцію протесту: перекрито трасу Київ-Одеса

У Європі різко скорочують розмір допомоги українським біженцям: де платитимуть менше

Чи вважається врученою залишена у двері повістка: роз'яснення постанови Кабміну

Не всі українці знають, що у них є право на достроковий вихід на пенсію під час війни

Він повідомив колегам по Організації з безпеки та співробітництва в Європі, що Росія останніми тижнями щодня бомбить Харків. Окремо Холланд розповів про застосування по другому за чисельністю місту України плануючих бомб. Він зазначив, що вони "неточні та дуже руйнівні".

"Тактика Росії в Харкові та інших містах України продемонструвала повне ігнорування людського життя та міжнародних норм і законів, яких вона обіцяла дотримуватися. До них відносяться подвійні удари, коли за першою повітряною атакою слідує друга, вбиваючи рятувальників, які з великою хоробрістю намагаються врятувати життя", - заявив Ніл Холланд.

Великобританія допоможе відновити енергосистему України

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Атаки Росії, зазначив британський представник, мають катастрофічні гуманітарні наслідки.

Нагадаємо, сьогодні українським військовим вперше вдалося збити стратегічний бомбардувальник Ту-22МЗ, який обстрілює наші міста крилатими ракетами.