Вчені назвали незвичайні способи схуднення для чоловіків

Автор: Корнєєв Ігор

Про зайву вагу переживають не лише жінки, а й чоловіки. У цьому матеріалі ми розповімо про деякі рекомендації вчених, які дозволять тримати їм свою вагу під контролем.

Вчені назвали незвичайні способи схуднення для чоловіків - today.ua

Щоденні вправи

Далеко не кожному чоловікові хочеться займатися спортом або навіть просто бігати вранці. Але, як стверджують вчені, можна схуднути й без цього. І все ж таки пам'ятайте, що фізичні навантаження є найбільш ефективним способом не тільки уникнути зайвої ваги, але й підтримувати свій організм у тонусі.

Пийте більше води

Вода дуже важлива для схуднення, тому що вона допомагає надовго зберегти відчуття ситості. Таким чином можна приборкати тягу до їжі та не дозволити собі їсти в неурочний час, що тягне за собою набір зайвих кілограмів. Також пам'ятайте, що вода бере активну участь у процесі метаболізму, допомагаючи розщеплювати вже існуючі жирові клітини.

Снідайте пізніше

Сніданок з'їси сам… Усі ми пам'ятаємо це прислів'я. Проте народна мудрість не завжди має під собою наукову базу. Вчені рекомендують посунути сніданок хоча б на годину. У такому разі вам вдасться спалити кілька зайвих калорій після пробудження.

Популярні зараз

В Україні заборонили приймати деякі купюри, - Нацбанк

Зеленський, Сирський та Буданов звернулися до українців

Названо зарплату, з якою українці можуть розраховувати на 10 000 грн пенсії

У червні деяким категоріям українських пенсіонерів підвищать виплати

Більше гуляйте

Прогулянка – не пробіжка. Якщо ви не відчуваєте в собі сил, щоб рано-вранці бігати парком або стадіоном, просто трохи змініть звичну логістику. Вийдіть з дому раніше і підіть на роботу пішки. Багато людей здивуються, скільки зайвої ваги можна скинути в такий спосіб.

Вчені назвали незвичайні способи схуднення для чоловіків

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Приймайте прохолодний душ

Як прохолодний душ допомагає схуднути? Нове дослідження стверджує, що це прискорює процес метаболізму, отже жири спалюються ефективніше. До того ж прохолодний душ або крижані ванни, що стали популярними, сприяють утворенню бурого жиру. Лякатися цієї назви тим, хто прагне схуднути, не варто. Ця жирова тканина допомагає спалювати калорії та генерувати енергію.

Нагадаємо, сьогодні популярна українська телеведуча розповіла, як слідкує за своєю фігурою.