В усіх українських школах 1 вересня відбудеться єдиний перший урок: його присвятять актуальній темі

Автор: Лобанова Єлизавета

Новий навчальний рік у школах розпочнеться в Україні традиційно 1 вересня. Учням цього дня традиційно проведуть перший урок, і присвячений він буде темі ментального здоров'я.

В усіх українських школах 1 вересня відбудеться єдиний перший урок: його присвятять актуальній темі - today.ua

Урок на таку важливу тему назвали "Ти як? Повертаємось до школи". Відеотрансляцію уроку розробили у рамках Всеукраїнської програми з ментального здоров'я "Ти як?", яку ініціювала перша леді Олена Зеленська у співпраці з МОН та ЮНІСЕФ.

У Міносвіти зазначили, що урок про підтримку та важливість психічного здоров'я складено для двох вікових категорій дітей, а саме для 1-6 та 7-11 класів. Матеріали уроку містять відеозвернення психологів, які розкажуть дітям про те, як працюють наші емоції та покажуть прості вправи, які допоможуть стабілізуватись у складні періоди.

З початком нового навчального року збільшиться кількість навантаження на дітей, а до стресу, викликаного війною, додасться необхідність знову взаємодіяти з однолітками та вчителями офлайн, адаптуватися до навчання у нових форматах та умовах, вникати у нові предмети. Оскільки все це вимагатиме від дітей додаткових навантажень, то питання ментального здоров'я – першочергове.

Популярні зараз

Генасамблея ООН вимагає від РФ вивести всі війська з України: проти лише дев'ять країн

У розпал літньої спеки з українців почнуть стягувати штрафи за кондиціонери

Норвегія поставить в Україну одну з найкращих систем ППО

Прем'єр-міністр Данії відповіла, чи зможе Україна завдавати ударів по РФ винищувачами F-16

В усіх українських школах 1 вересня відбудеться єдиний перший урок: його присвятять актуальній темі

І вчителі, і батьки повинні докласти всіх зусиль, щоб діти влилися у навчальний процес із мінімальним стресом та підтримати їх як під час навчання, так і у позашкільному житті.

Процес навчання в українських школах з 1 вересня буде повністю підлаштований під військові реалії у кожному конкретному регіоні країни, тому школи працюватимуть у трьох форматах: очний, онлайн та змішаний. Їх визначатимуть та погоджуватимуть ОВА та директори навчальних закладів.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Якщо батьки не хочуть, щоб дитина навчалася очно, її можуть перевести до будь-якої іншої школи на іншу доступну форму навчання.

Раніше повідомлялося, які оновлені графіки канікул діятимуть в Україні з нового навчального року.