В Укренерго ухвалили рішення щодо відключень електроенергії

Автор: Марченко Любов

У понеділок, 30 травня, обійтися без відключень електроенергії не вийде. Світло вимикатимуть увечері, в пікові години споживання. Причому відключатимуть його як промисловим споживачам, так і побутовим.

В Укренерго ухвалили рішення щодо відключень електроенергії  - today.ua

Про це повідомило Громадське радіо, спираючись на інформацію від компанії Укренерго.

Уникнути відключень світла у перший робочий день тижня не вийде. В ранішню пору обійдеться без вимкнень електрики, однак у вечірню уникнути відключень ніяк не вдасться. Отже Укренерго запроваджує погодинні графіки вимкнення електроенергії. Відключатимуть споживачів у проміжку від 18:00 до 24:00. Причому перерви у подачі електроенергії стосуватимуться як промислових, так і побутових споживачів.

Проте це не означає, що всі сидітимуть без світла упродовж шести годин. Відключення, як було зазначено, відбуватимуть за графіком. Тобто усі споживачі на певний час не матимуть електроенергії, але не всі одночасно.

Популярні зараз

Путін назвав дві умови для припинення війни проти України: “Хоч завтра“

Названо продукти, які подорожчають в Україні через зростання тарифів на світло для бізнесу

В уряді заявили, що новий тариф не електроенергію несправедливий: він має бути вищим

Що жінка ніколи не зможе пробачити чоловікові: справа навіть не у зраді

В Укренерго ухвалили рішення щодо відключень електроенергії

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Як раніше повідомляли в Укренерго, постачальники були змушені вдатись до відключень електроенергії через похолодання і збільшення споживання. Через це Укренерго доводилося терміново робити запит на аварійне постачання електроенергії від сусідів. Так, електрику аварійно брали у Польщі, Румунії та Словаччини.

Нагадаємо, для відновлення енергосистеми потрібні велетенські кошти. Через це українцям вже влітку підвищать тариф на електроенергію. Він може зрости майже до 5 гривень.