В Україну доставлено один із найкращих у світі комплексів ППО з Німеччини

Автор: Корнєєв Ігор

Німеччина є одним із лідерів зі зміцнення протиповітряного потенціалу України. До нашої країни прибув із ФРН новий комплекс Iris-T.

В Україну доставлено один із найкращих у світі комплексів ППО з Німеччини - today.ua

Після відновлення цієї весни масованих ракетних атак на українську критичну інфраструктуру Німеччина оголосила світову ініціативу щодо посилення українських можливостей ППО.

Черговий комплекс Iris-T, який вважається одним із найкращих у світі, Берлін поставив в Україну, повідомило видання Spiegel. Тепер на варті нашого неба стоять чотири системи середньої дальності Iris-T SLM та одна – малої дальності (IRIS-T SLS).

"Ці системи озброєння довели свою ефективність у захисті великих українських міст Києва і Львова від російських повітряних атак протягом останніх півтора року. Вони також перехопили крилаті ракети, націлені на критично важливі об’єкти енергетичної інфраструктури", - повідомив Spiegel.

Популярні зараз

Глава ГУР Буданов зробив заяву про ситуацію на фронті: “Є хороша новина і погана“

Зарплата від 24 тис. грн: названо найзатребуваніших працівників в аграрній галузі

Пенсії будуть мізерними: українців закликали відкладати гроші та працювати до глибокої старості

Кабмін змінить критерій середньої зарплати для бронювання чоловіків від мобілізації

Окрім цього, Німеччина зобов'язалася поставити в Україну дев'ять систем ППО IRIS-T SLM та 11 систем IRIS-T SLS. Нагадаємо, їх виготовляє німецький оборонний концерн Diehl Defence.

Видання зазначило, що Україна зазнає не лише дефіциту систем ППО, а й ракет до них. Чи поставила Німеччина разом із комплексом Iris-T боєкомплект до системи протиповітряної оборони, журналісти не повідомляють.

В Україну доставлено один із найкращих у світі комплексів ППО з Німеччини

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Нагадаємо, у квітні Німеччина повідомила про постачання в Україну американської системи ППО Patriot. У Берліні повідомили, що це вже третя система Patriot, яку передають ФРН для захисту нашого неба. Загалом на озброєнні Німеччини було 12 таких систем.

Цього ж місяця Іспанія оголосила про постачання в Україну ракет для комплексів Patriot. Передати саму систему, про що просили керівництва НАТО та Євросоюзу, Мадрид відмовився.