В Україні зростає попит на віддалених працівників: кому пропонують зарплату від 40 тисяч гривень

Автор: Ольга Березовська

Після початку війни в Україні розпочався серйозний дефіцит працівників. Багато роботодавців готові платити високі зарплати навіть за віддалену працю. Які вакансії пропонують українцям?

В Україні зростає попит на віддалених працівників: кому пропонують зарплату від 40 тисяч гривень - today.ua

Видання "Хвиля", посилаючись на інформацію на сайті "Rabota.ua", проаналізували вакансії, які пропонують українські роботодавці. Виявилося, що одними з найбільш популярних стали віддалені працівники. І їм готові платити зарплату розміром десятки тисяч гривень.

Так, компанія з виробництва меблів пропонує роботу конструктору корпусних меблів, який знайомий зі спеціалізованими програмами, такими як "Базис-мебляр". Такі віддалені співробітники можуть одержати оклад від 40 до 60 тисяч гривень, а також відсотки від суми виконаних замовлень.

Зарплату від 16 до 40 тисяч гривень може отримати онлайн-менеджер з продажу освітніх послуг, який займатиметься проведенням демонстраційних уроків та презентаціями освітньої програми. Окрім окладу роботодавець обіцяє також різні бонуси та премії.

Популярні зараз

Борис Джонсон знявся у жартівливому відео з працівниками Укрзалізниці

Українське МЗС жорстко відреагувало на слова Сікорського про передачу Криму під мандат ООН

Стало відомо, які танки Німеччина передала Україні у новому пакеті військової допомоги

Євросоюз закликав виконати ордер на арешт Путіна, виданий у Гаазі

В Україні зростає попит на віддалених працівників: кому пропонують зарплату від 40 тисяч гривень

Українці зі знанням англійської мови на рівні не нижче за В1 можуть влаштуватися в digital-агентство оператором нічного чату. Працівнику пропонують зарплатню у розмірі від 20 до 70 тисяч гривень.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Зазначається, що середня зарплата на українських сайтах із підбору вакансій у липні 2024 року зросла. Нині вона становить близько 19,5 тисячі гривень.

До речі, у Польщі виник гострий дефіцит працівників через те, що українці почали обирати інші країни для працевлаштування.