В Україні знизять ліміти споживання електроенергії: у Кабміні назвали дату

Автор: Леся Ловіцька

В Україні вирішили знизити ліміти споживання електроенергії. З доступного обсягу  відніматимуть той, який потрібен для критичної інфраструктури. А потім ліміти споживання розподілятимуть рівномірно між регіонами.

В Україні знизять ліміти споживання електроенергії: у Кабміні назвали дату - today.ua

Радник прем'єр-міністра України з питань енергетики Юрія Бойка заявив, що зміни передбачені з 24 червня. Вказано, що днями з ремонту вивели атомний блок, що додало вітчизняній енергосистемі 1000 МВт та дозволило уникнути відключень світла у вихідні. Проте 9 червня протягом години довелося залучати аварійну допомогу.

"Умовно кажучи, тепер буде не 80% на кожну область, а з урахування критики, яка зменшить доступність, буде, наприклад, 70%. Але ці 70% будуть доведені до кожного регіону. Відповідна тривалість відключень по Україні плюс-мінус повинна вирівнятись".

Сьогодні, 10 червня, в Україні діятимуть погодинні відключення електроенергії. Обмеження для побутових та промислових споживачів заплановано з 16.00 до 22.00.  Про це повідомили в Укренерго. Цього разу причина у зростанні обсягу споживання ресурсу на початку робочого тижня.

Популярні зараз

В Україні підвищать ціни на бензин та дизель з 1 липня: як подорожчає пальне

Світло та тепло можуть відключати на 20 годин: українців попередили про найгірший сценарій

Росіяни готуються до другої хвилі наступу на Харківщині, - Гетьман

Названо продукти, які подорожчають в Україні через зростання тарифів на світло для бізнесу

В Україні знизять ліміти споживання електроенергії: у Кабміні назвали дату

Нагадаємо, що Росія посилила масовані обстріли нашої території протягом останніх кількох місяців. Багато енергооб'єктів було серйозно пошкоджено або зруйновано. Це призвело до непопулярних заходів – українцям знову почали вимикати світло по графікам.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Проте у Києві склалася критична ситуація – електрики у місцевих жителів не було значно довше, ніж в цілому по Україні. Це пов'язано із зосередженням у столиці критичної інфраструктури, яка відбирає ліміти у місцевих жителів.

Раніше повідомлялося, як платити за електроенергію на 50% менше: українці безкоштовно встановлюють двозонні лічильники.