В Україні змінять процедуру оформлення пенсій та соціальних виплат

Автор: Леся Ловіцька

В Україні планують запровадити спрощену процедуру оформлення пенсії та соціальної допомоги. Послуга стане доступною у будь-якому відділенні банківської установи, а також через онлайн-банкінг.

В Україні змінять процедуру оформлення пенсій та соціальних виплат - today.ua

Міністерство соціальної політики погодило співробітництво з Асоціацією українських банків та Незалежною асоціацією банків України. Це має допомогти створити централізований механізм виплат деяких видів соціальної допомоги. Така співпраця дозволить залучити вітчизняні банки у процес оформлення та надання різних видів виплат.

Мова йде про:

  • пенсійні виплати;
  • державну соціальну допомогу;
  • субсидії на оплату комунальних послуг;
  • різні компенсації.

Очікується розширення функціоналу програмного забезпечення "Кабінет Банку". Він дозволяє отримувати необхідну інформацію про виплати від органів соціального захисту населення й потім передавати її для обробки у банки.

Популярні зараз

Глава ГУР Буданов зробив заяву про ситуацію на фронті: “Є хороша новина і погана“

Кабмін змінить критерій середньої зарплати для бронювання чоловіків від мобілізації

Мольфар попередив про небезпеку для двох українських міст: “Слід бути готовими до евакуації“

Пенсії будуть мізерними: українців закликали відкладати гроші та працювати до глибокої старості

У Мінсоцполітики повідомили, що банківські працівники невдовзі зможуть проводити реєстрацію звернень українців для отримання соціальної допомоги.

Глава відомства Оксана Жолнович зазначила, що нові партнери допоможуть прискорити реалізацію соціальних реформ, зробивши допомогу від держави більш швидко, прозорою, доступною та інклюзивною.

В Україні змінять процедуру оформлення пенсій та соціальних виплат

Голова ради Незалежної асоціації банків України Володимир Мудрий вказав, що є дуже багато прикладів об'єднання бізнесу і держави. У цій співпраці з'являються найкращі рішення, з неї може вийти ще один гарний приклад синергії між державою та приватним бізнесом.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Президент Асоціації українських банків Андрій Дубас наголосив, що у межах співпраці з Міністерством соцполітики готові долучатися й напрацьовувати корисні ідеї та рішення, щоб всі, хто цього потребує, могли отримувати соціальні послуги.

Раніше стало відомо, що Пенсійний фонд "забув" проіндексувати пенсії частини пенсіонерів.