В Україні запровадили пільги на оренду нерухомості, - Кабмін

Автор: Леся Ловіцька

Кабмін підтримав постанову, яку розробив Фонд державного майна України. Очікується спрощення оренди нерухомості у держави. Запроваджено пільги для орендарів.

В Україні запровадили пільги на оренду нерухомості, - Кабмін - today.ua

Уряд ухвалив рішення спростити умови оренди державного майна. Вона стане доступною для постачальників соціальних послуг. Зміни стосуватимуться організацій, які надають допомогу переселенцям (ВПО) з пошуком тимчасового житла.

Очікується, що постачальники соціальних послуг зможуть не брати участі в аукціонах, а орендувати потрібний їм об'єкт нерухомості напряму. Зміни сприяють збільшенню кількості бажаючих підтримати ВПО серед представників недержавного сектору економіки.

Керівник ФДМУ Віталій Коваль повідомив, що його команда сприяє розширенню можливостей з метою створення майданчиків підтримки українців, які потребують допомоги. Постанова дозволить спростити та прискорити оренду нерухомості у держави.

Популярні зараз

Глава ГУР Буданов зробив заяву про ситуацію на фронті: “Є хороша новина і погана“

Зарплата від 24 тис. грн: названо найзатребуваніших працівників в аграрній галузі

Пенсії будуть мізерними: українців закликали відкладати гроші та працювати до глибокої старості

Кабмін змінить критерій середньої зарплати для бронювання чоловіків від мобілізації

У постанові зазначено, що для оренди державного або комунального майна без аукціону потрібен мінімальний список документів. Це заява та копія документа про статус заявника – постачальника соціальних послуг. Усім постачальникам соцпослуг нададуть пільгову орендну ставку у розмірі 1% на рік від ринкової вартості об'єкта нерухомості.

В Україні запровадили пільги на оренду нерухомості, - Кабмін

Субсидія для ВПО на оренду житла

У Мінсоцполітики створили субсидію на оренду житла. Йдеться про новий інструмент підтримки переселенців. На реалізацію пілотного проєкту передбачено два роки.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Очікується, що розмір субсидії враховуватиме вартість оренди у певній області чи населеному пункті. Також врахують кількість осіб у сім'ї, якій потрібна оренда житла, та чи є можливість сплачувати її самостійно. Вказано, що чим нижчі доходи ВПО, тим більший відсоток оренди покриє субсидія.

Нагадаємо, як змінилися ціни на оренду 1-кімнатних квартир в Україні.