В Україні встановлюють десятки міні-ТЕЦ для підготовки до опалювального сезону

Автор: Корнєєв Ігор

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив про роботу щодо підготовки країни до наступного опалювального сезону. За його словами, буде зроблено ставки на децентралізацію потужностей.

В Україні встановлюють десятки міні-ТЕЦ для підготовки до опалювального сезону - today.ua

Глава уряду повідомив, що 13 наших країн-партнерів зібрали до Фонду підтримки енергетики України близько 410 млн євро. За словами Дениса Шмигаля, ці гроші будуть витрачені на ремонт енергооб'єктів, що постраждали в результаті російських атак. Вже ведеться робота із закупівлі генераторів, трансформаторів та іншої необхідної для цієї роботи продукції.

Також прем'єр зазначив, що Великобританія виділила 180 млн доларів на покращення ситуації в енергетичному секторі України.

Велику ставку під час підготовки до чергового опалювального сезону в Україні зроблять на децентралізацію енергетичних потужностей. Денис Шмигаль повідомив про те, які кроки уряд робить у цьому плані.

Популярні зараз

В Україні заборонили приймати деякі купюри, - Нацбанк

Зеленський, Сирський та Буданов звернулися до українців

Названо зарплату, з якою українці можуть розраховувати на 10 000 грн пенсії

У червні деяким категоріям українських пенсіонерів підвищать виплати

"80 когенераційних установок розподілено в регіони. Насамперед їх отримує Харків, де ситуація критична. Будемо розгортати мережу міні-ТЕЦ швидко та інтенсивно, щоб на старті нового опалювального сезону мати запас міцності", - запевнив український прем'єр.

На Харківщині після знищення росіянами найбільших теплових електростанцій продовжують діяти графіки відключення світла. Під час атаки 11 квітня електростанції та підстанції Укренерго постраждали у п'яти українських регіонах.

На Київщині через відсутність достатньої кількості ракет для систем Patriot росіянам вдалося повністю знищити Трипільську ТЕС.

В Україні встановлюють десятки міні-ТЕЦ для підготовки до опалювального сезону

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Після цієї атаки Литва повідомила, що передасть Україні обладнання з Вільнюської ТЕЦ-3. Ця станція була зупинена вісім років тому, але все ще підтримується у працездатному стані.

Німеччина повідомила, що поставить до нашої країни 400 генераторів.