В Україні учням будуть безкоштовно видавати ноутбуки та планшети: як отримати гаджет для навчання

Автор: Лобанова Єлизавета

Новий навчальний рік в Україні для більшості школярів розпочався офлайн. Однак у деяких небезпечних регіонах учні продовжать навчатися онлайн. Таким дітям МОН пообіцяло видати ноутбуки та планшети. Насамперед девайси отримають діти з багатодітних та малозабезпечених сімей.

В Україні учням будуть безкоштовно видавати ноутбуки та планшети: як отримати гаджет для навчання - today.ua

У відомстві зазначили, що гаджети виділятимуть школам, а батьки з дітьми зможуть їх там забрати. Пристрої передадуть насамперед до навчальних закладів із дистанційним форматом навчання. Йдеться про школи у Харківській, Дніпропетровській, Донецькій, Запорізькій, Луганській, Миколаївській та Херсонській областях.

Процес передачі техніки та її фактичне використання відстежуватимуть за допомогою публічної панелі (дашборду) та спеціального програмного забезпечення. Ця інформація буде доступна педагогам та батькам.

Ноутбуки та планшети потрібні учням не тільки для підключення до онлайн-уроків та виконання домашнього завдання. Це ще й можливість спілкуватися з однолітками, займатися самоосвітою, соціалізуватися.

Популярні зараз

Пенсіонери можуть оформити пільгу від 50% до 100% на комунальні послуги

Названо умову, за якої Байден дозволить бити зброєю США по Росії

Європейська країна масово виселятиме українських біженців з житла з 1 вересня

Росіяни почали випускати крилаті ракети з гелікоптерів: українців попередили про небезпеку

В Україні учням будуть безкоштовно видавати ноутбуки та планшети: як отримати гаджет для навчання

В умовах війни та відсутності повноцінного шкільного соціального життя діти можуть відчувати психологічні проблеми. Тому не можна залишати їх ще я без онлайн-спілкування. Не всі батьки мають можливість купити дітям гаджети, тому МОН допоможе таким сім'ям.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

За даними міністерства, в Україні загальна потреба учнів у девайсах наразі становить 500 000 одиниць. Після того, як техніку направлять по школах, керівництво закладів розподілить гаджети між учнями на основі запитів.

Раніше повідомлялося, що школярам в Україні потрібно мати два рюкзаки.