В Україні ціни на черешню знизилися вдвічі

Автор: Корнєєв Ігор

Сезон черешні в Україні у розпалі. За останній тиждень ціни на фрукт обвалилися вдвічі.

В Україні ціни на черешню знизилися вдвічі - today.ua

На прилавках торговців черешня цього року з'явилася зарано. Це пов'язано зі сприятливою погодою, яка сприяла дозріванню фруктів на кілька тижнів раніше за термін.

Хоча експерти й відзначають, що цього року ціни на черешню на початку сезону були на 16% нижчими, ніж у 2023 році, назвати фрукт доступним ніяк не можна.

Наприклад, у Києві знайти черешню дешевше за 200 грн було в принципі неможливо. Від району до району ціни злітали та падали як на американських гірках, доходячи до 1200 грн за кілограм фрукта. Йдеться про велику і солодку черешню, імпортовану з теплої Греції.

Популярні зараз

Глава ГУР Буданов зробив заяву про ситуацію на фронті: “Є хороша новина і погана“

Зарплата від 24 тис. грн: названо найзатребуваніших працівників в аграрній галузі

Кабмін змінить критерій середньої зарплати для бронювання чоловіків від мобілізації

Пенсії будуть мізерними: українців закликали відкладати гроші та працювати до глибокої старості

З кожним тижнем пропозиція на ринку тільки зросла і нарешті ціни пішли вниз. Причому впали вони дуже швидко. Ще 20 березня середня вартість черешні була 175 грн за кілограм, а зараз вона коливається на рівні 100-140 грн/кг. Якщо ж порівнювати нинішні ціни з початком сезону, то фрукт подешевшав щонайменше вдвічі.

В Україні ціни на черешню знизилися вдвічі

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Оскільки черешня зберігається не так довго, а збирання врожаю в Україні вийшло на пік, ціни на фрукт, найімовірніше, і далі знижуватимуться. Фермерам потрібно швидко позбавлятися товару, особливо в умовах спекотної погоди, яка встановилася в нашій країні.

Якщо ви не шанувальник черешні, зачекайте сезон вишень, який розпочнеться вже дуже скоро. Вчені кажуть, що цей фрукт набагато корисніший для людини.