В Україні прирівняють корупцію до державної зради

Автор: Марченко Любов

У Верховній Раді зареєстрували законопроект, покликаний посилити протидію корупції у сфері правосуддя. Як з'ясувалось, в Україні хочуть прирівняти корупцію до державної зради.

В Україні прирівняють корупцію до державної зради - today.ua

Такою інформацією поділився автор законопроекту очільник Комітету Верховної Ради з питань правової політики Денис Маслов в інтерв’ю виданню РБК-Україна.

Отож, уже невдовзі покарання за корупцію може стати не менш суровим, ніж за державну зраду. Щоправда займатимуться кримінальними провадженнями, відкритими за фактом виявлення корупції, усе ж антикорупційні органи, а не СБУ.

Відповідно до положень законопроекту, планується впровадити зміни до Кримінального кодексу в частині корупційних правопорушень у сфері правосуддя. Нововведення стосуватимуться усіх учасників корупційного злочину. Тобто йдеться, як про суддів, так і тих, хто пропонує або бере хабар. Зазначимо, що у разі схвалення цієї  ініціативи, на корупціонерів очікуватиме покарання у вигляді позбавлення волі на строк до п’ятнадцяти років.

Популярні зараз

Рада підтримала автоматизований арешт депозитів боржників

Раніше Бундесверу: Україна отримала німецькі армійські машини Caracal

Деякі українки отримають $1000 на розвиток бізнесу

Українські АЗС збільшили ціни на автогаз

В Україні прирівняють корупцію до державної зради

На думку автора законопроекту, таке покарання є цілком справедливим. Адже корупція пов'язана зі сферою безпеки та оборони країни або із важливими для держави питаннями під час війни - це не що інше, як державна зрада.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Денис Маслов додав, що головним у зареєстрованій ініціативі є саме прирівняння  топової корупції до державної зради. Однак усе ж автори законопроекту вирішили не змінювати підслідність таких зловживань. Саме тому такими справами і надалі займатимуться антикорупційні відомства.

 Нагадаємо, високий рівень корумпованості суспільства зауважують навіть у Верховній Раді. Депутати кажуть, що це дуже знижує мотивацію бійців, які воюють на фронті.

Головне