В Україні подешевшали квартири в новобудовах однієї області, де немає активних бойових дій

Автор: Леся Ловіцька

Вартість нерухомості у більшості міст зростає і лише в одному спостерігається стрімке зниження цін. Причому йдеться не про зону активних бойових дій.

В Україні подешевшали квартири в новобудовах однієї області, де немає активних бойових дій - today.ua

Винятком серед усіх українських міст, де дорожчає нерухомість стала Полтава. Там замість очікуваного стрибка цін на будинки та квартири спостерігається здешевлення.

За даними онлайн-платформи оголошень M2bomber, середня вартість квадратного місяця житла впала на 3,23%. Аналізувався період з початку року та до 28 лютого. Тож якщо у січні за квадратний метр потрібно було заплатити 31 тис. грн, то зараз – уже 30 тис. грн.

Середня ціна квартири площею 63 кв. м коштуватиме 1 890 000 гривень або 49 543 долари (курс – 38,69 грн). Квартири у новобудовах за рік також подешевшали, тому можна говорити про стабільність ринку нерухомості у цьому обласному центрі.

Популярні зараз

Коли закінчиться війна в Україні: прогноз російського математика

Тіна Кароль показала наймодніший тренч весни 2024 року

В Україні стартувала “м'яка“ мобілізація, - Reuters

Наймодніші джинси весни-літа 2024 року: який денім актуальний у новому сезоні

Найдорожче житло у Подільському районі Полтави – у середньому 33 тис. грн. Друге місце за цінами посідає Київський район – 31 тис. грн.

Найдоступніші квартири у Шевченківському районі міста – 29,3 тис. грн/кв.м.

В Україні подешевшали квартири в новобудовах однієї області, де немає активних бойових дій В Україні подешевшали квартири в новобудовах однієї області, де немає активних бойових дій

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Як змінилися ціни на новобудови у Києві

Станом на кінець лютого квадратний метр житла у столиці становив 42 950 грн. Ціни зросли з 2 січня до 25 лютого на 0,59% або приблизно на 250 грн. Один квадратний метр наприкінці січня коштував 42 700 грн. За останні шість місяців ціни на квартири в нових будинках знизилися на 3,1%.

Раніше повідомлялося, як змінилася в Україні оренда квартир. Також стало відомо, скільки коштує винайняти житло у різних районах Києва.