В Україні почали пропонувати вакансії одразу із бронюванням від мобілізації: де знайти таку роботу

Автор: Марченко Любов

На популярному порталі вакансій з'явився розділ, в якому можна знайти роботу з бронюванням від мобілізації. Там одразу вказані вакансії, що передбачають бронювання працівників. Таким чином роботодавці сподіваються знайти потрібних фахівців.

В Україні почали пропонувати вакансії одразу із бронюванням від мобілізації: де знайти таку роботу - today.ua

Про це повідомляють на сайті Work Ua, який, власне, і запровадив у себе таке нововведення.

Сьогодні на ринку праці виник величезний дефіцит кваліфікованих працівників. Катастрофічно не вистачає грамотного технічного персоналу, як серед інженерів, так і серед робітників. Крім того, ніким заповнити вакансії, що вимагають праці із застосуванням фізичної сили. Наприклад, підприємствам і складам не вистачає вантажників. При цьому багато чоловіків воліють залишатися вдома або шукають віддалену роботу за копійки, аби зайвий раз не "світитися" перед ТЦК.

А тим часом є чимало вакансій, на яких працівники можуть отримати бронь від мобілізації. Аби не перелопачувати весь портал у пошуках таких вакансій, на Work Ua запровадили окремий розділ, в якому одразу можна побачити, у якій сфері зайнятості та в якому населеному пункті пропонують таку роботу.

Популярні зараз

Глава ГУР Буданов зробив заяву про ситуацію на фронті: “Є хороша новина і погана“

Кабмін змінить критерій середньої зарплати для бронювання чоловіків від мобілізації

Пенсії будуть мізерними: українців закликали відкладати гроші та працювати до глибокої старості

Мольфар попередив про небезпеку для двох українських міст: “Слід бути готовими до евакуації“

Для цього потрібно зайти в розділ пошуку вакансій. І там, серед інших, виявляться вакансії "З бронюванням працівників".

В Україні почали пропонувати вакансії одразу із бронюванням від мобілізації: де знайти таку роботу

Як з'ясувалося з даних, опублікованих у цьому розділі, найбільше заброньованих вакансій пропонують претендентам на робочі спеціальності у виробничій сфері. На сьогодні там є 347 робочих місць, влаштувавшись на які, чоловіки можуть отримати бронь від мобілізації.

Другу сходинку в цьому рейтингу посідають логістика та склади. Там можуть собі знайти вакансію з бронею 234 працівники. І на третій позиції за кількістю таких пропозицій опинилася роздрібна торгівля - 175 місць.

Крім того, до п'ятірки лідерів за кількістю можливої броні увійшли також транспорт і автобізнес (133 вакансії) та сфера обслуговування (131 вакансія).

При цьому в трьох із 28 сфер зайнятості не виявилося жодної вакансії з можливим бронюванням. Так, нічого не можуть пообіцяти чоловікам, які уникають мобілізації, роботодавці к таких галузях:

  • краса, фітнес, спорт;
  • культура, музика, шоу-бізнес;
  • страхування.

В Україні почали пропонувати вакансії одразу із бронюванням від мобілізації: де знайти таку роботу

Крім того, можна легко знайти вакансії з бронюванням, якщо спочатку зробити запит на всі вакансії за спеціальністю, яка вас цікавить, а потім натиснути на фільтр "Бронювання працівників".

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Загалом роботодавці сподіваються, що такий сервіс допоможе роботодавцю швидше знайти свого працівника, а шукачеві знайти робоче місце, що дасть йому змогу не боятися мобілізації, принаймні певний час, доки діятиме бронь.

Нагадаємо, деякі категорії чоловіків, які мали раніше відстрочку від мобілізації, втратили її з 18 травня.