В Україні почала діяти е-карта послуг для ветеранів

Автор: Корнєєв Ігор

Міністерство у справах ветеранів України розробило спеціальну карту, на якій у режимі онлайн наші бійці зможуть знайти необхідні послуги. Це можна зробити на сайті е-Ветеран.

В Україні почала діяти е-карта послуг для ветеранів - today.ua

Електронна карта, яка має допомогти з пошуком місць, де надають ті чи інші послуги для ветеранів, доступна не лише бійцям, які повернулися з фронту. Отримати необхідну інформацію за її допомогою також можуть родичі загиблих захисників України.

В Україні почала діяти е-карта послуг для ветеранів

У Міністерстві у справах ветеранів кажуть, що на е-Карті вже зараз доступно 7600 послуг:

Популярні зараз

Дехто з українців не знає про щомісячну доплату до пенсії 900 гривень: хто може на неї претендувати

Зеленський звернувся до українців: “Ми боремося проти страшного ворога“

Українцям повідомили про скорочення відключень світла: коли очікувати на покращення ситуації

Українців попередили про різке подорожчання квартир до кінця року

  • психологічної підтримки;
  • медичних програм;
  • патріотичного виховання тощо.

Йдеться про послуги, які надають не лише державні, а й приватні та навіть міжнародні організації.

"Тепер усе, що потрібно ветеранам і ветеранкам, можна швидко знайти через свій смартфон або комп’ютер, зазначивши лише область або свою територіальну громаду. е-Карта - це, в першу чергу, інструмент інформування про можливості розвитку й допомоги для ветеранів і ветеранок у їхніх громадах. У той же час, це єдине місце, де інформація подана простою мовою про те, що можна отримати просто тут і зараз", - розповів в. о. міністра у справах ветеранів України Олександр Порхун.

Щоб скористатися електронною карткою, необхідно зайти на сайт е-Ветеран, вибрати регіон, свою громаду та тип послуги, в якій ви зацікавлені. У Мінветеранів уточнили, що за інформацію, що міститься на карті, несуть відповідальність організації, які її надали, тому все ще можливі помилки.

В Україні почала діяти е-карта послуг для ветеранів

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Також на е-Карті можуть відображатись адреси, які знаходяться в окупації. Але йдеться про реєстраційні дані установ, які надають послуги на підконтрольній Україні території.

Нагадаємо, раніше у "Дія" з'явилося електронне посвідчення ветерана. У своєму матеріалі ми розповідали, як його додати туди.