Один з трьох найприбутковіших банків України обмежить карткові перекази з 1 червня

Автор: Леся Ловіцька

Один з великих українських банків вирішив з 1 червня обмежити перекази картки на картку. Як відомо, днями про зміни у роботі фінансових установ повідомив НБУ.

Один з трьох найприбутковіших банків України обмежить карткові перекази з 1 червня  - today.ua

Стало відомо, що обмеження планує Сенс Банк. Керівництво вирішило, що можна буде робити до 200 переказів на місяць на загальну суму 1 мільйон гривень. Цей банк також встановив обмеження суми переказів на банківську картку за добу і протягом тижня на рівні 400 000 грн. Зазначено ліміти за кількістю операцій на зазначені періоди: до 100 за тиждень й до 30 на день.

За даними Нацбанка, станом на 1 квітня 2024 року Сенс Банк посідав восьме місце серед 63 банків місце за розміром загальних активів - 136,63 млрд грн. За чистим прибутком за минулий рік цей банк увійшов до трійки лідерів – він отримав 5,04 млрд грн.

Один з трьох найприбутковіших банків України обмежить карткові перекази з 1 червня

Популярні зараз

Українці можуть не оплачувати доставку газу: як розірвати договір з оператором

В Україні пенсію замінить базова допомога: уряд готується запровадити зміни

В уряді поділились інформацією про другий етап підвищення тарифу на електроенергію

У Києві кличуть на роботу, яка не потребує вищої освіти: зарплата стартує від тисячі доларів

Нагадаємо, що НБУ зобов'яже всі банки ввести запровадити обмеження для клієнтів до 30 переказів на загальну суму у 100 000 грн на місяць. Це передбачено у рамках боротьби з відмиванням коштів.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Заступник голови НБУ Дмитро Олійник зазначив, що зараз такі схеми стають гострою проблемою на рівні держави через можливість ухилення від сплати податків під час повномасштабної війни, незаконне ведення господарської діяльності, організацію фінансування інформаційних компаній та диверсій з боку Росії.

Раніше голова Нацбанку Андрій Пишний пояснив, для чого обмежать банківські перекази громадян з картки на картку. Він наголосив, що більшість українців не відчують ніяких змін, але особливо з приводу нововведень переймаються волонтери, які масово отримують гроші на свої рахунки.