В Україні на кордоні з Польщею продають великий будинок з городом за 12 тис. грн: фото

Автор: Леся Ловіцька

На кордоні із Польщею виставили на продаж доступне житло. Йдеться про великий будинок із городом, що знаходиться у Волинській області.

В Україні на кордоні з Польщею продають великий будинок з городом за 12 тис. грн: фото  - today.ua

Будинок розташований у селі Поромів – лише за кілька кілометрів із польським кордоном. Як повідомили в оголошенні, опублікованому на сайті OLX, площа об'єкту нерухомості – 126 квадратних метрів. Поруч із житлом є земельна ділянка 9 соток.

Продавець зазначив, що будинку понад 50 років, у ньому шість кімнат. Він виготовлений із цегли, а дах зроблений із шиферу. Облаштована власна котельня.

"Продаю цегляний будинок 9 х 14 м, с. Паромів, 6 км від Нововолинська, 9 соток землі. Лариса", - зазначено у пропозиції. Також наведено контактний телефон.

Популярні зараз

Леся Нікітюк вперше показала свого коханого: що відомо про бойфренда телезірки

У сервісних центрах МВС утворився дефіцит талонів на практичний іспит

Коломойський у новому іміджі з'явився на засіданні суду: у Мережі обговорюють лисину олігарха

Українців з відстрочкою від мобілізації по догляду за хворим також можуть призвати до ЗСУ

В Україні на кордоні з Польщею продають великий будинок з городом за 12 тис. грн: фото

Вказано, що у будинку немає меблів. Поблизу знаходяться дитячий садок, школа, торгові точки – кіоск та магазин, є поліклініка та лікарня. Неподалік – транспортна зупинка. До найближчого міста – 5 км.

В Україні на кордоні з Польщею продають великий будинок з городом за 12 тис. грн: фото

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Нагадаємо, що в Україні за рік різко подорожчало житло – як у оренду, так і у продажу. Найдорожчі квартири та будинки – у Києві та західних областях (Львівській, Івано-Франківській та Закарпатській). Ціни зросли як на первинному, так і на вторинному ринках. Наші співвітчизники найчастіше винаймають 1-кімнатні квартири, а купують – двокімнатні.

Раніше повідомлялося, що у Польщі виник гострий дефіцит працівників із України. Це пов'язано з тим, що у нас триває мобілізація і чоловіки не можуть перетинати кордон та виїжджати на заробітки, як це було раніше. Названо найбільш затребувані спеціальності та зарплати, на які можуть розраховувати біженці.