Українцям масово підвищать зарплати: названо нові суми

Автор: Леся Ловіцька

В Україні очікується масове підвищення зарплат у 2024 році. Названо нові суми, на які можуть розраховувати офіційно працевлаштовані громадяни.

Українцям масово підвищать зарплати: названо нові суми - today.ua

Про майбутнє збільшення доходів українців стало відомо за результатами дослідження, яке провела Європейська Бізнес Асоціація спільно з аналітиком ринку праці Тетяною Пашкіною.

Стало відомо, що 72% учасників опитування заявили, що планують підвищення окладів своїх співробітників на 11-15%. Якщо працівник у середньому отримує середню заробітну платню – 17 442 грн, то після підвищення його виплата зросте приблизно на 2000 грн (від 1919 до 2616 грн). І він отримуватиме на руки від 19 361 до 20 058 грн.

28% HR-спеціалістів повідомили, що в їхніх компаніях заплановано зростання зарплати на 6-10%. Надбавка складе від 1047 до 1744 грн.

Популярні зараз

В Україні підвищать ціни на бензин та дизель з 1 липня: як подорожчає пальне

Путін назвав дві умови для припинення війни проти України: “Хоч завтра“

Названо продукти, які подорожчають в Україні через зростання тарифів на світло для бізнесу

В уряді заявили, що новий тариф не електроенергію несправедливий: він має бути вищим

13% менеджерів з персоналу зазначили, що зарплати збільшать на 2791-3488 грн, і лише 2% додадуть фахівцям понад 21% (+ 3663 грн).

Українцям масово підвищать зарплати: названо нові суми

Які зарплати пропонують у Києві

Традиційно максимальні заробітні плати в Україні – у Києві. Багато вакансій з високим доходом пропонують робітникам – від 30 до 50 тис. грн.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Тонувальники отримують близько 50 тис. грн, автослюсарі – 39 тис. грн. Полірувальники отримують 35 тис. грн, висотники та екскаваторники – 32,5 тис. грн. Монтажники вентиляції – 34 тис. грн, а збиральники меблів та теплотехніки – 30 тис. грн. При цьому роботодавці відмовляються брати людей без досвіду: потрібно пропрацювати хоча б один рік.

Раніше стало відомо, які зарплати отримують президент Володимир Зеленський та прем'єр-міністр Денис Шмигаль.