В ООН заявили, що Україна зможе завдавати ударів з F-16 по території Росії, але є один нюанс

Автор: Леся Ловіцька

Україна готується одержати від міжнародних партнерів винищувачі F-16. Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг повідомив, що ЗСУ з їх допомогою зможуть завдавати ударів по території Росії. Однак, потрібно враховувати один нюанс.

В ООН заявили, що Україна зможе завдавати ударів з F-16 по території Росії, але є один нюанс - today.ua

Столтенберг зазначив, що всі союзники України прагнуть того, щоб вона якнайшвидше отримала високоточну зброю. Зокрема йдеться про F-16. Слід розуміти, що пілоти мають пройти якісну підготовку, як і бригади технічного обслуговування.

Норвезький державний діяч зазначив, що треба прислухатися до військових експертів. Він підкреслив, що літаки мають надійти якнайшвидше.

Генсек НАТО уточнив, що у партнерів України різні переконання, і кожен із них окремо вирішуватиме, чи відправлятиме F-16 для боротьби із загарбниками. Однак Єнс Столтенберг нагадав про агресивну війну, яка продовжується на нашій території. І наша держава має повне право завдавати ударів у відповідь рашистам – по території РФ. Проте йдеться саме про військові об'єкти – це головна умова.

Популярні зараз

Коли закінчиться війна в Україні: прогноз російського математика

В Україні стартувала “м'яка“ мобілізація, - Reuters

Пенсіонерам автоматично перерахують пенсії з 1 травня: які доплати отримають українці

В Україні вирішили змінити правила торгівлі цигарками, алкоголем та паливом

"Це збройна агресія Росії проти України з грубим порушенням міжнародного права. А за міжнародним законодавством Україна має право на самооборону. І це включає також завдання ударів по законних військових цілях – російських військових цілей за межами України. Це міжнародне право", – висловився політик.

Єнс Столтенберг заявив, що США стають сильнішими й безпечнішими разом із більш ніж 30 союзниками, яких немає ні у Росії, ні у Китаю. Генсек НАТО повідомив, що вся допомога європейських союзників України у порівнянні з ВВП Європи становить 2%.

В ООН заявили, що Україна зможе завдавати ударів з F-16 по території Росії, але є один нюанс

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Нагадаємо, що Україна активно шукала винищувачі F-16 американського виробництва, щоб протистояти перевазі Росії у повітрі. США у серпні схвалили доставку F-16 до України з Нідерландів та Данії. Це відбудеться одразу, як тільки завершиться підготовка пілотів.

Раніше повідомлялося, коли буде готова перша група українських пілотів на F-16.