Укрзалізниця запустила новий сервіс для придбання квитків: деталі

Автор: Ольга Березовська

"Укрзалізниця" продовжує вдосконалювати сервіс задля зручності пасажирів, які регулярно користуються поїздами для поїздок Україною. Так, компанія представила новий сервіс, який допоможе спростити процес купівлі квитків.

Укрзалізниця запустила новий сервіс для придбання квитків: деталі - today.ua

У пресслужбі "Укрзалізниці" повідомили про запуск функції моніторингу квитків із можливістю автовикупу для пасажирів. Як зазначили представники компанії, вони вже протестували нову послугу та отримали гарні відгуки від користувачів. Тому тепер доступ до неї відкритий усім, хто використовує програму залізничного перевізника для придбання проїзних квитків.

Наразі українцям доступні два види моніторингу:

  • Відстеження конкретного поїзда, квитки на який вже надійшли у продаж, з можливістю відстежувати конкретні місця у вагоні;
  • Відстеження за напрямками, тобто пошук вільних квитків на поїзди між конкретними містами.

У першому випадку також можна буде підключити функцію автоматичного викупу бажаних квитків. Для цього потрібно ввести дані пасажира та внести оплату. Якщо система не знайде квиток, то кошти повернуться на карту.

Популярні зараз

Українці можуть не оплачувати доставку газу: як розірвати договір з оператором

В Україні пенсію замінить базова допомога: уряд готується запровадити зміни

В уряді поділились інформацією про другий етап підвищення тарифу на електроенергію

У Києві кличуть на роботу, яка не потребує вищої освіти: зарплата стартує від тисячі доларів

Укрзалізниця запустила новий сервіс для придбання квитків: деталі

"Коли необхідні квитки будуть знайдені, користувачі будуть отримувати пуш-повідомлення в додатку (тому перевірте, чи включені вони в налаштуваннях вашого профілю). Якщо активовано функцію автовикупу, то користувачам буде надходити сповіщення про вже викуплені квитки", - сказано в повідомленні компанії.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Там же зазначили, що поки що моніторинг та автовикуп недоступні для придбання квитків на поїзди до або з Польщі (крім Інтерсіті+) та на поїзд Київ-Відень. Але пасажири матимуть змогу отримувати сповіщення про наявність квитків на ці напрямки.

Нагадаємо, що раніше Укрзалізниця звернулася до пасажирів, які пропускають потяги через повітряні тривоги.