Українцям видадуть безкоштовні продуктові набори: хто може отримати та як подати заявку

Автор: Ольга Березовська

Жителі України, які опинилися у тяжкому становищі через війну, продовжують отримувати підтримку від різних організацій. Так, в одному з міст відкрилася реєстрація на отримання безкоштовних продуктових наборів. Хто та як може подати заявку?

Українцям видадуть безкоштовні продуктові набори: хто може отримати та як подати заявку - today.ua

Гуманітарний штаб Краматорської міської ради оголосив про те, що завдяки підтримці партнерів продовжується прийом заявок на отримання гуманітарної допомоги. Зареєструватись у програмі підтримки можуть мешканці всіх районів Краматорська, старостинських округів, а також Біленьківського, Красноторського, Шабельківського, Дмитрівського та Ясногорського районів громади.

Заявки прийматимуться до 21 січня 2024 року, а видача продуктових наборів планується у період з 1 лютого до 1 березня. Сім'ї з дітьми повинні заповнити онлайн-форму, яку можна знайти за цим посиланням. Це можуть зробити лише батьки чи офіційні опікуни.

Українцям видадуть безкоштовні продуктові набори: хто може отримати та як подати заявку

Популярні зараз

В Україні незабаром зростуть ціни на автомобілі

В Україні запроваджують кардинально нові правила видачі та продовження лікарняних

В Україні очікується гострий дефіцит овочів через аномальну спеку: “Це катастрофа“

Ввезення євроблях в Україну може впасти на 50%

А іншим мешканцям регіону необхідно заповнити іншу форму, вона знаходиться за цим посиланням. Заповнювати анкети обов'язково потрібно українською мовою.

Після заповнення заявки слід чекати на дзвінок від представника волонтерської організації, який уточнить дані та повідомить, де і коли можна буде отримати продукти.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Під час надання гуманітарної допомоги всім одержувачам необхідно буде пред'явити оригінали наступних документів: паспорта громадянина України, ідентифікаційного коду та документів, що підтверджують категорію вразливості.

Нагадаємо також, що у двох областях країни проводиться реєстрація на грошову допомогу від благодійної організації.