Українцям пропонують роботу на складі із зарплатою 3200 євро

Автор: Марченко Любов

Для українців з'явилась робота із дуже пристойною зарплатою. Обіцяють від 3200 євро на місяць. Працювати доведеться на складі. На складі в Бельгії. У цієї вакансії є ще ціла низка переваг.

Українцям пропонують роботу на складі із зарплатою 3200 євро - today.ua

Такі робочі місця пропонують на сайті вакансій LAYBOARD.com.

Де доведеться працювати

Працювати треба буде на складі кисломолочної продукції компанії Actimel. Склад розташований, як уже відомо, у Бельгії, в Антверпені. Вакансії на складі є і для жінок, і чоловіків. Гендерної різниці в оплаті праці немає, однак характер роботи буде дещо різним для жінок і для чоловіків.

Які умови роботи

За обіцяну зарплату працювати доведеться 6 днів на тиждень з одним вихідним – у неділю. Причому тривалість робочого дня становитиме 10 годин. Вакансії розраховані на роботу у денну пору. Та за бажання можна підпрацьовувати і в нічну зміну по 3-5 годин. За це платитимуть окремо.

Популярні зараз

В Україні заборонили приймати деякі купюри, - Нацбанк

Зеленський, Сирський та Буданов звернулися до українців

Названо зарплату, з якою українці можуть розраховувати на 10 000 грн пенсії

У червні деяким категоріям українських пенсіонерів підвищать виплати

Претендентам на такі вакансії має бути не більше за 60 років. Година праці оцінюється приблизно у 15,65 євро. Таким чином за місяць виходить від 3200 до 3500 євро. Оплата праці – двічі на місць. Щомісяця 1-го числа видають аванс. Гроші можна отримувати як на банківський рахунок, так і, за бажання, готівкою.

Українцям пропонують роботу на складі із зарплатою 3200 євро

Чоловіки будуть займатися пакування та комплектуванням продукції. Жінки контролюватимуть якість, а також займатимуться сканування та стікеруванням продукції.

Умови проживання

Шукати житло працівникам не доведеться. Роботодавець надає для проживання хостел, який знаходиться у п'яти хвилинах ходьби від складу, на якому люди працюватимуть. Кімнати розраховані на двох осіб. Там є весь необхідний набір зручностей: туалет, душ, Wi-fi, телевізор і мікрохвильова піч. Сімейним парам надаються окремі кімнати.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Крім того, працівників забезпечують безкоштовним обідом в їдальні та безкоштовною кавою. Спецодяг також видають безплатно. Знання мови не вимагають. Та очевидно хоч якийсь початковий рівень іноземної мови зайвим не буде.

Нагадаємо, в Україні виник дефіцит кваліфікованих кадрів. Однак вітчизняні роботодавці не квапляться підвищувати зарплату навіть цінним працівникам.