Українцям пропонують пройти безкоштовні курси: які професії можна опанувати

Автор: Лобанова Єлизавета

Українські роботодавці та освітяни створили мультимедійні курси з профорієнтації для молоді. Навчання повністю безкоштовне. Пройшовши ці курси, українці зможуть оволодіти затребуваними на ринку праці професіями та швидше знайти собі роботу.

Українцям пропонують пройти безкоштовні курси: які професії можна опанувати - today.ua

Так, у вільному доступі з'явилися навчальні матеріали для опанування 140 найзатребуваніших на ринку праці професій. Серед них - IT-фахівець, маркетолог, архітектор, банкір, військовий, будівельник, журналіст, фахівець з блокчейн технологій тощо.

Засновниками курсів стали Освітній Хаб міста Києва та Асоціація інноваційної та цифрової освіти в партнерстві з понад 50 компаніями-роботодавцями, серед яких: Fozzy Group, Miratech, Global IT, ДП Антонов, MTI-сервіс, Ресторани Євгена Клопотенка, Укрзалізниця, Укрпошта, Into-Sana та з залученням викладачів найкращих вишів України (КНУ ім. Тараса Шевченка, КНУБА, Національний університет оборони України, Національний педагогічний університет, Національна академія внутрішніх справ України, Університет КРОК).

Хто зможе пройти безкоштовні курси з профорієнтації

Безкоштовне навчання доступне для старшокласників, студентів, а також молоді, яка вже завершила навчання, але хоче працювати не за спеціальністю. За офіційною статистикою, понад 50% українців працюють не за фахом, при цьому іноді шукаючи професію своєї мрії все своє життя. Наразі інформаційні технології дозволяють швидко опановувати нові фахи, і для цього не потрібно знову навчатися 6 років в університеті.

Популярні зараз

У Раді назвали термін служби, після якого військовим дадуть право на демобілізацію

Загальна мобілізація: у ЗСУ повідомили, хто займається розшуком ухилянтів

Астрологи назвали 4 знаки Зодіаку, які зустрінуть другу половинку перед Новим роком

Обід за 10 гривень: українцям показали, як харчуватися економно (Відео)

Українцям пропонують пройти безкоштовні курси: які професії можна опанувати

Інтерактивні курси з профорієнтації створені у міжнародному форматі SCORM. Вони містять в собі сторітелінг, персонажів, тестові завдання які вбудовані у самі уроки, які засвоюються набагато краще ніж звичайні відео лекції. Пройшовши курси по кожній професії, можна дізнатись загальну інформацію про професію, які навички необхідні для опанування професії та які кар’єрні можливості відкриваються, якщо обрати саме цю спеціальність.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Всі навчальні матеріали є безплатними та знаходяться у вільному доступі на сайті Освітнього хабу міста Києва. Для отримання доступу необхідно лише зареєструватись.

Раніше повідомлялося, що українцям запропонували роботу в антарктичній експедиції.