Українцям пропонують одноразову грошову допомогу: кому виплатять до 9 тис. грн

Автор: Ольга Березовська

Деяким українцям доступна одноразова грошова допомога від однієї з міських рад. Хто може звернутися за фінансовою підтримкою, і що для цього потрібно зробити?

Українцям пропонують одноразову грошову допомогу: кому виплатять до 9 тис. грн - today.ua

З міста Бахмут на Донеччині виїхали тисячі місцевих жителів. Росіяни майже повністю зруйнували місто, тож люди змушені шукати нове житло в інших регіонах України. І допомогти їм матеріально пропонують у Бахмутській міській раді.

Цільова грошова допомога пропонується у трьох варіантах: три, шість чи дев'ять тисяч гривень. Розмір виплати безпосередньо залежатиме від соціального статусу українця. Подати заявку на отримання підтримки можуть жителі Бахмута, які евакуювалися, оформили статус внутрішньо переміщеної особи і належать до однієї з категорій вразливості:

  • Сім'ї з дітьми до 23 років, що отримують освіту, яким скасували виплати соціальної допомоги від держави (за умови, що середній дохід за останні три місяці не перевищує суму 12 592 гривні);
  • Сім'ї без дітей, але за умови, що всі працездатні члени сім'ї шукають роботу, набули статусу безробітного або працевлаштовані (якщо середній дохід за три місяці не перевищив 9444 грн);
  • Українці, які в останній місяць до звернення втратили роботу і поки що не встигли знайти нову;
  • Українці віком до 23 років та від 50 до 55 років, які не мають сім'ї та зареєстровані як працевлаштовані чи безробітні (середній дохід за останні три місяці не повинен перевищувати 9444 гривні).

Українцям пропонують одноразову грошову допомогу: кому виплатять до 9 тис. грн

Популярні зараз

Глава ГУР Буданов зробив заяву про ситуацію на фронті: “Є хороша новина і погана“

Кабмін змінить критерій середньої зарплати для бронювання чоловіків від мобілізації

Зарплата від 24 тис. грн: названо найзатребуваніших працівників в аграрній галузі

Пенсії будуть мізерними: українців закликали відкладати гроші та працювати до глибокої старості

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Щоб подати заявку на отримання грошової допомоги, жителям Бахмута потрібно заповнити заяву, яку можна знайти за цим посиланням, та надіслати її на електронну адресу: [email protected]. Разом зі зверненням потрібно надати документи: паспорт, ІПН, довідка ВПО, довідка про доходи за квартал, трудова книга або витяг з центру зайнятості, довідка про навчання дитини та банківські реквізити.

Нагадаємо, що нещодавно стали відомі найприбутковіші професії в Україні.