Українцям пояснили різницю між статусами “знятий“ та “виключений“ з військового обліку

Автор: Ольга Березовська

У зв'язку з мобілізацією, яка триває, у деяких українських чоловіків виникає цілком логічне питання: у чому різниця між виключенням з військового обліку і зняттям з нього. І різниця справді існує.

Українцям пояснили різницю між статусами “знятий“ та “виключений“ з військового обліку - today.ua

Згідно з новим законом про мобілізацію, всі військовозобов'язані українці віком від 18 до 60 років зобов'язані оновити свої військово-облікові дані. Зробити це потрібно до 16 липня. Видання NV пояснило, чи стосується це правило тих, кого було виключено чи знято з військового обліку, і в чому відмінність цих двох категорій громадян.

Зазначимо, що виключені з військового обліку українці непридатні до військової служби у період дії воєнного стану. А ось зняття з обліку – це тимчасовий захід, який передбачає повторну постановку на облік через певний період, встановлений законом.

Українцям пояснили різницю між статусами “знятий“ та “виключений“ з військового обліку

Популярні зараз

У Мережі показали інтер'єр концепту позашляховика Kraz Chumak

Рада підтримала автоматизований арешт депозитів боржників

Раніше Бундесверу: Україна отримала німецькі армійські машини Caracal

Деякі українки отримають $1000 на розвиток бізнесу

Тому тим громадянам України, які були зняті з обліку (це можуть бути резервісти, військовозобов'язані та призовники), необхідно оновити свої військово-облікові дані у ТЦК.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Виключені з військового обліку українці не можуть бути мобілізовані, а зняті все ще є військовозобов'язаними. Вони вважаються придатними до служби, якщо дозволяє стан здоров'я або вони не мають права на бронювання або відстрочку.

Нагадаємо також про те, що в Україні через посилення мобілізації у громадян можуть вилучити кредитні та лізингові авто на потреби ЗСУ.

Головне