Українцям подвоять субсидію, яка була призначена на опалювальний сезон: Шмигаль роз'яснив деталі

Автор: Марченко Любов

Багато українців, у яких немає змоги опалювати свої житла газом, отримують субсидію на придбання твердого палива. Уряд вирішив подвоїти для них розмір державної допомоги на опалювальний сезон.

Українцям подвоять субсидію, яка була призначена на опалювальний сезон: Шмигаль роз'яснив деталі - today.ua

Про це повідомив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль.

Нині багато українських сімей, що користуються твердим побутовим опаленням отримують субсидію на придбання дров для опалювального сезону. Максимальний розмір такої субсидії на одну сім'ю становить 7 тисяч гривень. Але таких грошей буває замало для того, щоб закупити достатньо дров і взимку обігріти житло. Отже, було вирішити збільшити суму державної допомоги.

Денис Шмигаль зауважив у своєму повідомленні, що такий крок став можливий завдяки підтримці партнерів, тобто міжнародні партнери долучаться до допомоги українцям. Завдяки цьому розмір субсидії на придбання дров зросте більш ніж удвічі.

Популярні зараз

Коли закінчиться війна в Україні: прогноз російського математика

В Україні стартувала “м'яка“ мобілізація, - Reuters

Тіна Кароль показала наймодніший тренч весни 2024 року

В Україні вирішили змінити правила торгівлі цигарками, алкоголем та паливом

Українцям подвоять субсидію, яка була призначена на опалювальний сезон: Шмигаль роз'яснив деталі

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

"Відтепер граничний розмір субсидії на придбання твердого пічного побутового палива зросте більш ніж удвічі й складатиме 16,2 тис. грн на рік для однієї родини", - повідомив прем'єр-міністр.

Нагадаємо, раніше віце-прем'єр-міністр Ірина Верещук повідомила, що деякі українські родини отримають дрова на зиму безплатно. Це стосується громадян, які мешкають на прифронтових територіях. Звісно, що першочергово така пільга поширюватиметься на сім'ї, які належать до категорії найбільш вразливих: одиноких матерів із дітьми, маломобільних громадян і самотніх людей похилого віку.