Українцям платитимуть за купівлю вітчизняних товарів: у Мінекономіки домовилися з Mastercard

Автор: Леся Ловіцька

Мінекономіки підписало з Mastercard Меморандум про співпрацю – у рамках реалізації політики "Зроблено в Україні". Українцям платитимуть за купівлю вітчизняних товарів та оплату послуг.

Українцям платитимуть за купівлю вітчизняних товарів: у Мінекономіки домовилися з Mastercard - today.ua

Документ підписали міністр економіки Юлія Свириденко, генеральний директор Mastercard в Україні та Молдові Інга Андрєєва, а також президент Mastercard у країнах Східної Європи Ясемін Бедір.

Про нову угоду повідомили у Міністерстві економіки. Вказано, що співпраця передбачає підтримку малого та середнього бізнесу, зокрема щодо вдосконалення цифрових процесів ведення бізнесу.

Вказано, що технологічне та експертне партнерство щодо реалізації програми національного кешбеку на українські товари спрямоване на підтримку комунікаційних кампаній відомства для малого та середнього бізнесу з метою підвищення їх конкурентоспроможності на ринку.

Популярні зараз

Українці можуть не оплачувати доставку газу: як розірвати договір з оператором

В Україні пенсію замінить базова допомога: уряд готується запровадити зміни

В уряді поділились інформацією про другий етап підвищення тарифу на електроенергію

У Києві кличуть на роботу, яка не потребує вищої освіти: зарплата стартує від тисячі доларів

"Державна політика "Зроблено в Україні" спрямована на підтримку підприємців, на надання їм можливості розвиватись через різні урядові програми, а також через стимулювання попиту на вітчизняну продукцію й послуги всередині країни та за її межами", - повідомили у Мінекономіки.

Перший віцепрем'єр-міністерка України Юлія Свириденко висловила подяку партнерам, які поділяють наші пріоритети та хочуть спільно втілювати їх у реальність.

Нагадаємо, що президент Володимир Зеленський анонсував програму "Купуй українське". Вона працюватиме за принципом, який діяв у випадку виплати "ковідної" 1000 грн. Українці одержували гроші за вакцинацію. Зараз, як і тоді, будуть вказані можливості витратити кошти - на товари українських виробників.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

За словами заступника міністра економіки Надії Бігун, гроші акумулюватимуться на спеціальну картку. І кожен українець відчує свій безпосередній вплив на вітчизняну економіку.

Раніше стало відомо про здешевлення найпопулярніших продуктів у торговельних мережах. Названо нові ціни на м'ясо, рибу, яйця та гречку.