Українцям автоматично нарахують грошову допомогу від ООН: названі умови та сума

Автор: Леся Ловіцька

Всесвітня продовольча програма ООН розширила перелік одержувачів щомісячної соціальної допомоги. Додаткову допомогу автоматично нарахують 310 тисячам українців.

Українцям автоматично нарахують грошову допомогу від ООН: названі умови та сума - today.ua

Фінансова підтримка передбачена для дітей та дорослих з інвалідністю. Зазначені категорії осіб належать до вразливих. Претендентам на виплати не слід додатково звертатися за ними до органів соціальної підтримки. Їх переведуть на рахунки автоматично.

Грошова допомога розрахована на українців, які отримують невелику допомогу від держави. Йдеться про суми, які не сягають 3250 грн. Надбавка становитиме різницю між цією сумою та розміром щомісячної виплати від держави. Проте українці, які одержують по 3200 грн, отримають не 50, а 100 грн доплати, бо це її мінімальний розмір.

Підтримка ООН нараховується на банківську карту. Є дві умови для тих, хто планує отримати кошти. Вони не повинні бути одержувачами фінансової допомоги від інших міжнародних організацій, а також не одержувати виплат як ВПО (внутрішньо переміщені особи).

Популярні зараз

Пенсіонери можуть оформити пільгу від 50% до 100% на комунальні послуги

Названо умову, за якої Байден дозволить бити зброєю США по Росії

Європейська країна масово виселятиме українських біженців з житла з 1 вересня

Росіяни почали випускати крилаті ракети з гелікоптерів: українців попередили про небезпеку

Однак переселенці мають право на гроші, якщо вони вміють інвалідність і при цьому проживають у регіонах з активними чи можливими бойовими діями.

За відсутності банківської картки грошова допомога може бути доставлена "Укрпоштою".

Нагадаємо, що виплати українцям фінансуються коштом Німеччини, Швеції, Євросоюзу із додатковими внесками інших донорів. Раніше аналогічно збільшили виплати українським пенсіонерам – вони отримали доплати від ООН у розмірі щонайменше 100 грн.

Вдалося матеріально підтримати близько 400 тисяч українських пенсіонерів на загальну суму приблизно мільярд гривень.

Українцям автоматично нарахують грошову допомогу від ООН: названі умови та сума

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Міністр соціальної політики Оксана Жолнович подякувала міжнародній організації за підтримку наших співвітчизників, які опинилися у складній життєвій ситуації.

Раніше в ООН повідомили, що гуманітарної допомоги від неї потребуватимуть 40% усіх українців.