Українців закликали долучитись до елітного спецпідрозділу СБУ: названо умови рекрутингу

Автор: Леся Ловіцька

Елітному спецпідрозділу СБУ ЦСО "Альфа" виповнилося 30 років. Ці бійці були одними з перших, хто почав боротьбу з російськими окупантами у 2014 році. Українців закликали долучитися до команди захисників – названо умови рекрутингу.

Українців закликали долучитись до елітного спецпідрозділу СБУ: названо умови рекрутингу - today.ua

Представники "Альфи" борються з тероризмом, звільняють заручників, виявляють особливо небезпечних злочинців, а також виконують проводять унікальні операції в умовах повномасштабної війни.

Всі охочі можуть спробувати долучитися до команди найкращих. Заявки приймають від всіх охочих, їх можуть подавати навіть люди без спеціального досвіду. Може знадобитися невійськова професія. Слід заповнити заявку, а потім очікувати на дзвінок.

Центр рекрутингу СБУ працює вже близько місяця. За цей час було отримано понад 5000 анкет. Проте слід зазначити, що значна частина кандидатів отримує відмову. Бійці "Альфи" мають бути фізично та психологічно витривалими, а також готовими до інтенсивного навчання.

Популярні зараз

В Україні летять у прірву ціни на заміські будинки: експерти назвали причину

Дехто з українців не знає про щомісячну доплату до пенсії 900 гривень: хто може на неї претендувати

Українським сім'ям з дітьми виплатять грошову допомогу до 40 тис. грн: названо умови отримання

Зеленський звернувся до українців: “Ми боремося проти страшного ворога“

Центр спеціальних операцій "А" розширюється: оголошено додатковий набір.

"Заповнюй анкету та обирай напрям, де можеш бути найбільш ефективним, чекаємо тебе у команді", - зазначили у СБУ.

Рекрутерка Ольга Кимлик назвала плюси появи рекрутингу у ЗСУ.

"Великою перевагою рекрутингових центрів взагалі, і особливо нашого, що на цьому етапі людина може вибрати, куди долучитися, і це дуже важливо. Якщо це айтівець, то є такі посади, якщо це дрони, то є такі посади", - цитує експертку ТСН.

Українців закликали долучитись до елітного спецпідрозділу СБУ: названо умови рекрутингу

Поздоровлення "Альфи" від головкома ЗСУ

Напередодні головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський поздоровив спецпідрозділ "Альфа" з днем створення. Зазначено, що захисники стали прикладом патріотизму, мужності та злості. Він також вшанував пам'ять тих бійців, які віддали за Україну своє життя.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

"Знаю вас, як надійних бойових побратимів. Які б складні завдання не стояли перед вами, ви завжди виконуєте їх точно та результативно. Завдайте ворогу потужних і безжальних ударів. Бажаю знищити якомога більше ворогів. Разом ми обов'язково здобудемо Перемогу!" – написав воєначальник у своєму телеграм-каналі.

Раніше у Міністерстві оборони назвали найбільш важливу професію у ЗСУ – потреба у фахівцях надзвичайно висока.