Українців попередили про зростання вартості боєприпасів і зброї: у світі бракує пороху

Автор: Марченко Любов

У світі очікують значного зростання вартості боєприпасів і зброї. Кажуть, що це – ланцюгова реакція, яку спричинив світовий дефіцит пороху. Через це різко подорожчала вартість боєприпасів, а відтак зросте і вартість зброї.

Українців попередили про зростання вартості боєприпасів і зброї: у світі бракує пороху - today.ua

Про відчутне подорожчання боєприпасів та зброї повідомила компанія Vista Outdoor із США, яка займається виробництвом та постачанням набоїв до вогнепальної зброї та снарядів.

До речі, саме ця компанія вже передала Україні 1 мільйон боєприпасів. Однак надалі в компанії очікують проблем із їхнім виробництвом. Про це йдеться в листі компанії, який потрапив у руки журналістам Newsweek.

Там, зокрема, йдеться, що "у зв'язку зі світовими подіями" глобальний попит на боєприпаси різко зріс, і для їхнього масового виробництва бракує пороху. Через це виробники пороху значно підвищили ціни на свій товар, що спричинило ланцюгову реакцію підвищення цін взагалі на все виробництво зброї.

Популярні зараз

Українців позбавлятимуть права власності на житло за спрощеною процедурою: кого торкнеться

Пенсійний фонд зробив заяву про виплати пільг, призначених українцям з січня

В Україні виник гострий дефіцит на фахівців: хто без проблем може знайти роботу

Більше військових в лікарнях та додаткова мобілізація: Зеленський та Арахамія повідомили про зміни в Україні без допомоги США

Компанія Vista Outdoor підтвердила, що лист, який цитують журналісти, справді написаний нею, і що вона попередила своїх клієнтів щодо підвищення цін на боєприпаси із 1 січня.

"Через світові події наші постачальники повідомили нас про безпрецедентний попит на порох і очікуваний глобальний дефіцит, і, таким чином, суттєво підвищили нам ціни. Тому ми повинні підвищити наші ціни, щоб компенсувати це підвищення", - йдеться у заяві компанії.

Українців попередили про зростання вартості боєприпасів і зброї: у світі бракує пороху

Наразі вже відомо, що ціни на свою продукцію підвищать також компанії Remington, Alliant Powder, CCI, Federal, SEVI-Shot і Speer.

Зокрема очікується таке подорожчання окремих видів вогнепальної зброї:

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:
  • ручні пістолети – на 1-5%;
  • дробовики та гвинтівки – на 1-7%;
  • патрони – на 1-7%.

Звісно, що артилерійські снаряди усіх видів також стануть дорожчими. Отже воювати стає дедалі дорожче, і, очевидно, час людству повертатися до миру.

Нагадаємо, ЗСУ отримали нові британські надзвукові ракети Martlet, які можуть ефективно збивати безпілотники та гелікоптери.