Українців годували підробленими продуктами: у БЕБ повідомили про небезпеку

Автор: Леся Ловіцька

Детективи Бюро економічної безпеки викрили підпільне харчове виробництво. Зокрема йдеться про їжу швидкого приготування та кави. Зловмисники працювали в антисанітарних умовах та годували людей неякісними продуктами.  

Українців годували підробленими продуктами: у БЕБ повідомили про небезпеку - today.ua

Порушення законодавства зафіксовано у Чернівецькій області.

"Детективи БЕБ на Буковині викрили цех з незаконного виробництва кави та спецій. Шість осіб організували виробництво в антисанітарних умовах. Каву, їжу швидкого приготування та спеції продавали у великих обсягах", - зазначили у БЕБ.

Наголошено, що під час обшуків вдалося вилучити квитанції, які підтверджують реалізацію фальсифікованих товарів. Також виявлено:

Популярні зараз

В Україні заборонили приймати деякі купюри, - Нацбанк

Зеленський, Сирський та Буданов звернулися до українців

Названо зарплату, з якою українці можуть розраховувати на 10 000 грн пенсії

У червні деяким категоріям українських пенсіонерів підвищать виплати

  • пакувальні верстати;
  • лінії для виробництва;
  • тару;
  • сировину;
  • компресори;
  • чорнові записи;
  • мобільні телефони;
  • гроші;
  • авто.

Раніше детективи БЕБ припинили незаконну діяльність у Волинській області. Вони продавали свою продукцію під виглядом понад 50 відомих світових брендів по всій країні.

Йдеться про алкоголь, який поштою відправляли по Україні. Було демонтовано обладнання з виготовлення та розливу лікеро-горілчаних виробів. Приблизна вартість вилученого складає 5 млн грн.

Нагадаємо, що Бюро економічної безпеки України як правоохоронний орган у сфері охорони економічної безпеки держави було створено у 2021 році. Мета БЕБ — протидія економічним злочинам проти держави шляхом реалізації економічної, аналітичної, правоохоронної, інформаційної та інших функцій.

Організація через засоби масової інформації, на офіційному сайті та іншими способами регулярно інформує українців про свою діяльність.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Щороку директор не пізніше 1 березня звітує про проведену роботу перед ВРУ та Кабміном. За неналежне виконання або невиконання обов'язків працівники БЕБ несуть адміністративну, цивільно-правову, дисциплінарну, матеріальну та кримінальну відповідальність.

Раніше повідомлялося, що в Україні обвалилися ціни на продукти першої необхідності.