Українці зможуть отримати пільгові кредити для встановлення на будинках сонячних панелей

Автор: Корнєєв Ігор

Фонд розвитку підприємництва (ФРП) ініціював програму встановлення сонячних панелей на будинки громадян. Очікується, що українці зможуть отримати для цього пільгові кредити.

Українці зможуть отримати пільгові кредити для встановлення на будинках сонячних панелей - today.ua

ФРП звернувся до Міністерства енергетики України з ініціативою щодо встановлення на будинках громадян сонячних панелей. В умовах нескінченних обстрілів росіянами енергетики це може стати гарною можливістю для домогосподарств забезпечити себе власною електрикою.

Фонд розвитку підприємництва пропонує Міненерго розробити механізм надання пільгових кредитів українцям, які захочуть взяти участь у проєкті.

"Таким чином, вони, по-перше, забезпечать себе енергією і принаймні в якісь періоди не залежатимуть від загальних мереж, а по-друге, зможуть продавати залишки державі. Сподіваюся, ми швидко напрацюємо механізм, який би задовольнив громадян України, котрі хочуть скористатися такими енергоефективними рішеннями", - зазначив голова правління ФРП Андрій Гапон.

Популярні зараз

У Європі різко скорочують розмір допомоги українським біженцям: де платитимуть менше

Не всі українці знають, що у них є право на достроковий вихід на пенсію під час війни

Чи вважається врученою залишена у двері повістка: роз'яснення постанови Кабміну

В уряді пояснили надання бронювання співробітникам Favbet та Glovo

За його словами, першими учасниками проєкту з боку фінансового сектора для надання кредитів громадянам можуть стати Укргазбанк та Банк Львів. ФРП співпрацює з ними в рамках програми "Додай енергії твоєму бізнесу".

Планується створити каталог пропозицій щодо встановлення енергопанелей на будинки громадян. Прийшовши до банку, який бере участь у програмі, громадянин зможе обрати проєкт, що його влаштовує, і одразу оформити кредит на його реалізацію.

Українці зможуть отримати пільгові кредити для встановлення на будинках сонячних панелей

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

У Фонді розвитку підприємництва підрахували, що спочатку в програмі зможуть взяти участь близько 3 тисяч домогосподарств.

Нагадаємо, вже в середині літа в Україні, найімовірніше, зростуть тарифи на світло. Через російські обстріли збільшилася диспропорція між реальними тарифами та тими, за якими зараз платять українці. Підвищення вартості послуги дозволить компенсувати цю різницю.