Деякі українці можуть оформити пільги на харчування дітей у школах та дитсадках

Автор: Корнєєв Ігор

Деякі категорії громадян можуть оформити для своїх дітей пільгове харчування у школах та дитячих садках. Докладніше про пільги та про те, як їх отримати, розповімо у цьому матеріалі.

Деякі українці можуть оформити пільги на харчування дітей у школах та дитсадках - today.ua

Пільги на харчування в закладах освіти можуть надаватися як за рішенням держави та органів місцевої влади, так і на підставі благодійних проєктів. Наприклад, у школах, де діє Всесвітня продовольча програма ООН, усі учні молодших класів харчуються на пільгових умовах.

В інших випадках право на оформлення дотації мають:

  • діти-сироти;
  • діти, позбавлені батьківського піклування;
  • діти з особливими освітніми потребами, які навчаються в інклюзивних класах;
  • діти з малозабезпечених сімей, які отримують допомогу від держави та мають сукупний дохід нижчий за прожитковий мінімум;
  • діти з сімей загиблих ветеранів війни та сімей загиблих захисників та захисниць України, діти Героїв України посмертно;
  • діти осіб, які загинули або померли внаслідок поранень, каліцтва, контузії чи інших ушкоджень здоров'я, одержаних під час Революції Гідності чи війни з Росією;
  • діти ВПО;
  • діти, що мають статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій і збройних конфліктів.

Також пільгове харчування можна оформити для дітей, евакуйованих із зон із радіоактивним забрудненням. Якщо є документ, що дитина отримала інвалідність від наслідків Чорнобильської катастрофи, то вона теж має право харчуватися у школі чи дитсадку на пільгових умовах.

Популярні зараз

В Україні заборонили приймати деякі купюри, - Нацбанк

Зеленський, Сирський та Буданов звернулися до українців

Названо зарплату, з якою українці можуть розраховувати на 10 000 грн пенсії

У червні деяким категоріям українських пенсіонерів підвищать виплати

Можуть бути й інші підстави, які діють у конкретному регіоні. Тому, якщо ваші діти не підходять під жодну з перерахованих категорій, краще проконсультуватися у місцевому управлінні соцзахисту.

Сім'ї з трьома та більше дітьми отримує дотацію, яка покриває половину вартості харчування.

Деякі українці можуть оформити пільги на харчування дітей у школах та дитсадках

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Для оформлення пільги потрібно подати керівництву школи або дитячого садка заяву та копії документів, що підтверджують ваші підстави на дотацію.

Нагадаємо, раніше ми писали, що в Україні збільшили виплати на дітей військовослужбовців. У Мінсоцполітики повідомили, хто може претендувати на грошову допомогу від держави.