Українці можуть не оплачувати доставку газу: як розірвати договір з оператором

Автор: Леся Ловіцька

Українці мають сплачувати як за сам газ, так і за його доставку. Стало відомо, кого звільнено від зобов'язання робити внески за розподіл блакитного палива.

Українці можуть не оплачувати доставку газу: як розірвати договір з оператором - today.ua

Доставку газу не слід оплачувати громадянам, які його не використовують. Проте і вони отримують відповідні платіжки, тому що залишаються підключеними до газової мережі. Щоб нарахування не проводилися, треба розірвати договір, укладений з оператором газорозподільної мережі. Після цього споживача відключать від загальної системи.

Клієнт має отримати спеціальний акт, який засвідчує зупинення постачання газу. Після цього треба звернутись до оператора газорозподільної мережі за своєю адресою, щоб розірвати договір.

Якщо подача палива продовжується, необхідно оформити спеціальну заяву. У випадку, якщо споживач отримав відмову від розірвання договору, йому слід звернутися до НКРЕКП. І вже Національна комісія має зобов'язати ОГРМ виконати вимогу українця.

Популярні зараз

Глава ГУР Буданов зробив заяву про ситуацію на фронті: “Є хороша новина і погана“

Усіх ухилянтів оголосять у розшук: поліція прийде до кожного в дім

Зарплата від 24 тис. грн: названо найзатребуваніших працівників в аграрній галузі

Пенсії будуть мізерними: українців закликали відкладати гроші та працювати до глибокої старості

Варто зазначити, що якщо нарахування за доставку газу здійснили помилково, оператор зобов'язаний їх перерахувати і повідомити про зміни у рахунках.

"Газмережі" повідомили про зміни

У компанії закликали абонентів змінити формат розрахунків за послугу. Вказано, що друг платіжок вимагає значних ресурсів, зокрема електрики. Як відомо, енергетична система перебуває у критичному стані, тому є сенс заощадити та відмовитися від паперового варіанту.

Українці можуть не оплачувати доставку газу: як розірвати договір з оператором

Альтернативою є електронні платіжки, які легко оформити онлайн. Для цього потрібно зайти в особистий кабінет на сайті "Газмереж" та оформити оплату у віддаленому режимі. Щоб сформувати квитанцію, слід обрати категорію "Історія розрахунків", після чого вкладку "Отримати рахунок". Платіжку можна зберегти на комп'ютері або мобільному пристрої.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Здійснити платіж також можна через вкладку "Актуальний рахунок". Оплачувати доставку газу також можна наперед – до 20-го числа кожного місяця.

Нагадаємо, що в Україні подорожчав газ: у Міністерстві економіки назвали нову вартість кубометру.