Українським школярам виплачуватимуть щомісячні стипендії: хто на них зможе претендувати

Автор: Лобанова Єлизавета

Стипендії в Україні отримуватимуть не лише студенти, а й школярі. Йдеться про щорічні стипендії імені Тараса Шевченка, на які можуть розраховувати найталановитіші учні.

Українським школярам виплачуватимуть щомісячні стипендії: хто на них зможе претендувати - today.ua

Рівень талановитості учнів визначатиметься на IV етапі XXXIV Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури, яка проходить щороку. Саме її переможці стануть щасливими володарями щомісячних стипендій у розмірі 2720 гривень.

Кандидатури на отримання стипендій має подавати МОН до Кабінету Міністрів до 1 червня включно.

Гроші виплачуватимуть у рамках програми "Державні премії, стипендії та гранти у сфері освіти, науки та техніки, стипендії переможцям Міжнародних конкурсів". Загалом на це виділено із бюджету 326 400 гривень.

Популярні зараз

Пенсії порахують за єдиною формулою: хто отримуватиме майже 10 000 грн на місяць

Українцям обмежили відпустки у воєнний період

Чим підживити півонії навесні: один аптечний засіб допоможе виростити пишні квіти

“Скасування плати“ за доставку газу для пенсіонерів: у ГазПравді зробили важливу заяву

Українським школярам виплачуватимуть щомісячні стипендії: хто на них зможе претендувати

Якщо стипендіат вступає до вишу, стипендію йому виплачують до закінчення терміну, на який призначено виплати (за рахунок фонду вишу).

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

У 2023 році одержувачів стипендій ім. Тараса Шевченка – 10 осіб. Кожен із них з вересня мав почати отримувати по 2720 гривень на місяць. Серед них - учні ліцею №24 м. Житомира, ліцею імені Миколи Сабата Івано-Франківської міської ради, Черкаського гуманітарно-правового ліцею, Брошнів-Осадського ліцею Брошнів-Осадської селищної ради Калуського району Івано-Франківської області, Чернівецького імені Т. Г. Шевченка, навчально-виховного об'єднання №5 міста Хмельницького імені Сергія Єфремова, Кременчуцького ліцею №4 "Кремень", Уманського ліцею №3 та Ліцею імені Миколи Сабата Івано-Франківської міської ради.

Раніше повідомлялося, хто зі студентів може розраховувати на стипендії у розмірі 4000 гривень.