Українських школярів будут навчати управляти дронами: у МОН розповіли про нову дисципліну

Автор: Лобанова Єлизавета

Враховуючи військові реалії, Міністерство освіти внесло зміни до шкільної програми. Українські учні вже цього навчального року почнуть вивчати оновлену дисципліну "Захист України". У рамках розробленого Міносвіти плану, школярі здобудуть практичні знання в галузі управління дронами, а також освоять основи тактичного мислення в контексті оборони країни.

Українських школярів будут навчати управляти дронами: у МОН розповіли про нову дисципліну - today.ua

Базові навички управління БПЛА так само важливі, як уміння надати першу медичну допомогу пораненим.

Декілька шкіл в Україні вже отримали дрони і представники цих шкіл пройшли дводенний курс від військових інструкторів, навчаючись основ роботи з сучасною технікою. До проекту буде долучено більшість українських шкіл, але не одночасно.

В рамках предмета "Захист України" школярі також вивчатимуть топографію, основи надання медичної допомоги та основи мінної безпеки. Ці знання стануть у нагоді і в мирному житті, тому для молодшого покоління оновлена дисципліна гарантовано стане корисною.

Популярні зараз

Пенсії порахують за єдиною формулою: хто отримуватиме майже 10 000 грн на місяць

Українцям обмежили відпустки у воєнний період

Чим підживити півонії навесні: один аптечний засіб допоможе виростити пишні квіти

“Скасування плати“ за доставку газу для пенсіонерів: у ГазПравді зробили важливу заяву

Українських школярів будут навчати управляти дронами: у МОН розповіли про нову дисципліну

Нову дисципліну вивчають спочатку вчителі, щоб передати дітям актуальну інформацію та практичні навички. Раніше в школах ухил був на здобуття теоретичних знань у цій галузі, а зараз усі розуміють, як важливо відпрацьовувати всі знання на практиці.

Проходження такої підготовки під час навчання у школі допоможе українським дітям у майбутньому свідоміше обирати військову чи цивільну спеціальність з управління, вироблення, конструювання чи модернізації дронів. Потенціал України в цьому напрямі величезний.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Предмет "Захист України" вводиться до шкільної програми з 10 класу. Поки невідомо, чи викладатимуть цю дисципліну для учнів молодшого віку.

Раніше повідомлялося, у яких областях України школярі не вийдуть на осінні канікули.