Українським сім'ям видадуть безкоштовні продуктові набори: хто може отримати

Автор: Ольга Березовська

Волонтери та благодійні організації продовжують надавати різну допомогу громадянам України, які опинилися у тяжкій ситуації через війну. Так, один із фондів розпочав збір заявок на продуктові набори. Хто може зареєструватися та як це зробити?

Українським сім'ям видадуть безкоштовні продуктові набори: хто може отримати - today.ua

Благодійний фонд "Мирне небо Харкова" є одним із представників Всесвітньої Продовольчої програми, яка активно допомагає українцям. І зараз стартував збір даних про українські сім'ї для надання їм необхідних продуктів, який був ініційований Херсонською міською військовою адміністрацією.

Взяти участь у програмі можуть лише ті, хто проживає на території Херсонської територіальної громади та потребує допомоги. Пріоритет у видачі допомоги буде надано лише наступним категоріям:

  • Багатодітні сім'ї;
  • Сім'ї, у яких є дитина чи діти з інвалідністю;
  • Сім'ї з прийомними дітьми;
  • Сім'ї з неповнолітніми дітьми.

Українським сім'ям видадуть безкоштовні продуктові набори: хто може отримати

Популярні зараз

Пенсіонери можуть оформити пільгу від 50% до 100% на комунальні послуги

Названо умову, за якої Байден дозволить бити зброєю США по Росії

Європейська країна масово виселятиме українських біженців з житла з 1 вересня

Росіяни почали випускати крилаті ракети з гелікоптерів: українців попередили про небезпеку

Щоб звернутись до організації, українським сім'ям потрібно заповнити запропоновану фондом анкету. Її можна знайти за цим посиланням. У заявці потрібно буде залишити контактні та деякі особисті дані.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Організатори збору підкреслили, що важливо правильно вказати інформацію у заявці, а потім дочекатися дзвінка від працівників фонду. Вони повідомлять, як і коли можна буде одержати продуктовий набір.

Нагадаємо, що ООН продовжує виплачувати грошову допомогу українським пенсіонерам, але отримати її можуть лише деякі категорії громадян.