Українським пенсіонерам пропонують безкоштовні продукти: хто та як може їх отримати

Автор: Ольга Березовська

Деякі українські пенсіонери матимуть змогу отримати гуманітарну допомогу у вигляді безкоштовних продуктових наборів. Кому пропонує підтримку фонд та як подати заявку?

Українським пенсіонерам пропонують безкоштовні продукти: хто та як може їх отримати - today.ua

Благодійний фонд "Гудвілл", створений для покращення життя людей, критичних об'єктів інфраструктури та розвитку України, надає допомогу вразливим категоріям жителів України. У фонді надають підтримку внутрішньо переміщеним особам, постраждалим через повномасштабне вторгнення РФ, багатодітним сім'ям, мешканцям деокупованих територій і навіть зооволонтерам.

Але зараз організація пропонує безкоштовні продукти лише одиноким українцям віком від 70 років, які проживають чи тимчасово перебувають у Києві.

Вони можуть заповнити та подати заявку на отримання гуманітарного набору на офіційному сайті фонду. Її можна знайти за цим посиланням.

Популярні зараз

В Україні незабаром зростуть ціни на автомобілі

В Україні запроваджують кардинально нові правила видачі та продовження лікарняних

В Україні очікується гострий дефіцит овочів через аномальну спеку: “Це катастрофа“

Ввезення євроблях в Україну може впасти на 50%

У реєстраційній онлайн-анкеті бажаючим отримати продукти необхідно вказати такі особисті дані:

  • Прізвище та ім'я заявника;
  • Контактний номер телефону;
  • Місце проживання.

Українським пенсіонерам пропонують безкоштовні продукти: хто та як може їх отримати

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Також у заяві на гуманітарну допомогу волонтери просять обрати одну категорію вразливості та вказати, якої саме підтримки потребує українець (продукти, одяг чи інші потреби). Після обробки отриманих анкет співробітники організації зв'яжуться із заявниками, щоб уточнити час та місце видачі продуктових наборів.

Нагадаємо, що в Україні відкрито реєстрацію ще й на отримання грошової допомоги від іншого благодійного фонду, який надає підтримку цілій низці вразливих категорій.