Українські воїни замість ведення бою змушені рити окопи, - WSJ

Автор: Корнєєв Ігор

За даними видання The Wall Street Journal, ЗСУ терміново намагаються створити на фронтах оборонні споруди. Зазначається, що в якості моделі взято російську систему укріплень, створену на півдні України минулого року.

Українські воїни замість ведення бою змушені рити окопи, - WSJ - today.ua

Видання пише, що сьогодні фронт більше нагадує будмайданчик. В очікуванні весняного російського наступу ЗСУ готує фортифікаційні споруди для якіснішої оборони своїх позицій. Зокрема, на захід від Авдіївки викопують протитанкові рови.

WSJ пише, що найчастіше позиції готують самі бійці, відриваючись від виконання бойових завдань. Нерідко доводиться працювати під обстрілом.

З огляду на відсутність на багатьох ділянках спеціальної техніки, оборонні споруди виходять не дуже ефективними. Це зазначають не лише західні спеціалісти, а й самі бійці. Наводиться висловлювання заступника командира 3-ї Окремої штурмової бригади Максима Жоріна:

Популярні зараз

Рада підтримала автоматизований арешт депозитів боржників

Раніше Бундесверу: Україна отримала німецькі армійські машини Caracal

Деякі українки отримають $1000 на розвиток бізнесу

Українські АЗС збільшили ціни на автогаз

"У тих умовах, у яких ми знаходимося, нам доводиться копати, окопуватися та будувати самим".

Австрійський аналітик Франц-Штефан Гаді, який нещодавно відвідав одну з дільниць фронту на Донбасі, стверджує, що за такого стану справ ситуація для сторони, що обороняється, може стати критичною.

Українські воїни замість ведення бою змушені рити окопи, - WSJ

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Зазначимо, у понеділок глава українського уряду Денис Шмигаль повідомив про виділення близько 31 млрд гривень на створення нових фортифікованих районів оборони.

Минулого тижня The New York Times опублікувало супутникові знімки, на яких видно, що українські редути на захід від Авдіївки не надто добре укріплені. Аналітики видання зазначили, що найчастіше йдеться про звичайні траншеї, які не посилені додатковими фортифікаційними елементами.

Головне