Українські солдати не мають достатньої кількості зброї, – Дмитро Кулеба

Автор: Корнєєв Ігор

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба жорстко відповів західним партнерам, які твердять, що Україна не може перемогти Росію. На його думку, вони самі створюють таку ситуацію.

Українські солдати не мають достатньої кількості зброї, – Дмитро Кулеба - today.ua

Після російських обстрілів енергетичної інфраструктури холоднокровність покинула навіть тих українських чиновників, яким вона належить за статусом. Глава МЗС України Дмитро Кулеба зробив низку різких заяв, у яких розкритикував західних союзників.

Насамперед він дорікнув їм у тому, що, маючи повну можливість мінімізувати шкоду від російських ракетних атак, Захід робить у цьому відношенні мізерно мало.

"Дайте нам кляті Patriot… Якби у нас було достатньо систем протиповітряної оборони, а саме Patriot, ми б змогли захистити від руйнування не лише життя наших людей, а й нашу економіку", – сказав Кулеба в інтерв'ю американському виданню Politico.

Популярні зараз

В Україні критично низький рівень народжуваності, - Жолнович

У Мережі показали інтер'єр концепту позашляховика Kraz Chumak

Рада підтримала автоматизований арешт депозитів боржників

Раніше Бундесверу: Україна отримала німецькі армійські машини Caracal

Міністр закордонних справ України відзначив порочне коло громадської думки, яке формують західні країни, а потім самі ж на це реагують.

"Зброя затримується або поставляється в недостатній кількості, а потім союзники кажуть, що Україна відступає, не може перемогти. І союзники запитують, чому вони повинні надати Україні зброю, яка змінює правила гри", – обурився Кулеба.

Він додав, що сьогодні "українські солдати не мають достатньої кількості зброї", тому що її не надали держави, які називають себе партнерами України.

Українські солдати не мають достатньої кількості зброї, – Дмитро Кулеба

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Найяскравіший приклад – Сполучені Штати. Ще на початку лютого Сенат затвердив виділення 61 млрд військової та економічної допомоги Україні, але відтоді Палата представників так і не ухвалила відповідного законопроєкту.

Очікується, що це може нарешті відбутися у середині квітня, коли конгресмени повернуться з канікул.

Головне