Українські школярі за кордоном будуть навчатися по-новому з 1 вересня: у МОН озвучили вимоги

Автор: Лобанова Єлизавета

Початок нового навчального року вже не за горами, але при цьому у МОН досі обговорюють можливі варіанти навчання для українських дітей. Не всі зможуть повернутися до офлайн навчання. І в першу чергу вчитися онлайн продовжать діти, які зараз проживають за кордоном, і в громадах, де активні військові дії.

Українські школярі за кордоном будуть навчатися по-новому з 1 вересня: у МОН озвучили вимоги - today.ua

Умови дистанційного навчання із 1 вересня зміняться. Тепер українські учні будуть зобов'язані навчатися онлайн протягом 6-8 годин на тиждень. Ці зміни стосуватимуться дітей, які перебувають за кордоном після вимушеної евакуації.

При цьому українським школярам зараховуватимуть в атестати оцінки з тих предметів, які вони опанують за кордоном.

Для кожної області у новому навчальному році будуть свої правила навчання як онлайн, так і офлайн. Головне завдання МОН – забезпечити дітям безпечний навчальний процес, тому там де часто літають ракети і де досі не побудовано бомбосховища,

Популярні зараз

Пенсіонери можуть оформити пільгу від 50% до 100% на комунальні послуги

Названо умову, за якої Байден дозволить бити зброєю США по Росії

Росіяни почали випускати крилаті ракети з гелікоптерів: українців попередили про небезпеку

В Україні скасували державне регулювання цін на соціальні продукти: що це означає

"Близько мільйона дітей зараз за межами України. Наше завдання – зберегти їхній зв'язок з батьківщиною та сприяти поверненню додому. Також актуальною залишається онлайн-освіта. Тому направили до регіонів понад 130 тисяч приладів для учнів та вчителів, найближчим часом доставимо ще 40 тисяч". , - заявив прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

Українські школярі за кордоном будуть навчатися по-новому з 1 вересня: у МОН озвучили вимоги

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

На сьогоднішній день, за словами прем'єра, у 68% навчальних закладів України є укриття різного типу. Цього достатньо, щоб очний навчальний процес із вересня могли продовжувати 4,7 млн учнів та вчителів. Проте, цього недостатньо. Ще не вся місцева влада прозвітувала за будівництво укриттів на гроші, які уряд виділив ще у квітні.

Раніше повідомлялося, який новий корисний предмет з'явиться в українських школах із 1 вересня.