Українські діти за кордоном можуть продовжувати навчатися онлайн: список дистанційних шкіл

Автор: Лобанова Єлизавета

На сьогоднішній день понад 80 шкіл в Україні підтримують дистанційну освіту. Багато дітей українських біженців, які навчаються в Європі, можуть продовжувати онлайн-навчання в Україні. Обов'язковими з нового навчального року стали лише предмети українознавчого компоненту.

Українські діти за кордоном можуть продовжувати навчатися онлайн: список дистанційних шкіл - today.ua

За наказом Міносвіти, в Україні було визначено 84 навчальні заклади в різних регіонах України, які проводитимуть онлайн-навчання для українських дітей за кордоном.

Викладатимуться онлайн виключно ті предмети, яким не можна навчитися в іноземних школах. Це українська мова, література, історія України тощо. Раніше учням доводилося паралельно вивчати одні й самі предмети, що створювало додаткове навантаження. Плюс після повернення додому їм ще доводилося наздоганяти освітню програму та складати іспити, що для багатьох було дуже складно.

Українські діти за кордоном можуть продовжувати навчатися онлайн: список дистанційних шкіл

Популярні зараз

Сирський терміново готує два стратегічні плани для ЗСУ, - Зеленський

Українцям почали надходити податкові платежі за нерухомість: у кого суми будуть підвищені

Багатодітні батьки також підлягатимуть мобілізації: юристи розкрили підводні камені нового законопроєкту

Представник ТЦК роз'яснив відповідальність щодо неявки за повісткою

 

Було вирішено з вересня створити більш сприятливі умови для дистанційного навчання та перевести учнів, які отримують освіту одночасно в українських та європейських школах, до окремих онлайн-класів. Там вони навчатимуться за програмою, спеціально розробленою МОН.

Ознайомитись із переліком шкіл, які проводять таке онлайн-навчання батьки дітей можуть за посиланням. Кожна з областей України надала контакти відповідальних осіб та перелік навчальних закладів.

Після повернення в Україну діти зможуть повернутися до своїх класів та продовжити навчання офлайн.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

У воєнний час в Україні, крім дистанційної, продовжують також діяти й інші форми навчання для учнівства за кордоном: сімейна форма та екстернат. Батьки чи законні представники дитини вправі вибрати найбільш прийнятний варіант. МОН робить все для того, щоб мати технічну можливість, а також фахівців для проведення навчального процесу в різних формах.

Раніше повідомлялося, коли розпочнуться осінні канікули у європейських школах.